Barbora Poláková a Pavel Liška: Jak spolu vychází po rozchodu?

Loni po třech letech vyšlo najevo, že zpěvačka Barbora Poláková a herec Pavel Liška už netvoří pár. Mají spolu 2 dcery Ronju a Riku, a proto se společně domluvili na střídavé péči. Pro Báru je rodina na prvním místě, nepochybně i pro Pavla. Bára nyní deníku Stars24 prozradila, jak pracují na tom, aby jejich vztah byl stále harmonický.


O konci jejich vztahu se loni spekulovalo, žádný z nich se však k tomu blíže nevyjadřoval. Spekulacím přidával fakt, že se spolu delší dobu nikde neukazovali. Časopis Blesk letos v lednu zveřejnil část rozhovoru, který Bára dělala pro magazín Reportér. „Naše rodina a nejbližší okruh kamarádů to vědí, ale chápou křehkost situace, tak to nikam dál nezvonili. A my? My to vlastně dlouho neměli potřebu oznamovat nějak oficiálně. Asi jsme si ten čas potřebovali nechat pro sebe, nejdřív tak nějak zesílit. Zpevnit se.“

A to se zdá se povedlo. Loňské Vánoce spolu strávili na horách. Harmonický vztah je v rozdělené rodině důležitý zejména pro děti. Udržet ho se jim povedlo hlavně díky tomu, že rozpad jejich soužití se jim dařilo tak dlouho tajit. Barbora v rozhovoru potvrdila, že společné trávení volného času je pro ně i dál bezproblémové. „Jezdíme společně na hory, slavíme Vánoce nebo třeba lyžujeme.“ Pro rodinu je ochotna obětovat i svou kariéru, například odmítá lukrativní nabídky.

Zdroje: blesk.cz, stars.cz, instagram.com