Barbora Mudrová (31) alias Ája z Ulice si plní své sny těsně před porodem!

Herečka Barbora Mudrová (31) dle slov lékařů neměla šanci otěhotnět – a přesto v nejbližších týdnech očekává společně s partnerem narození svého prvního potomka! Herečka je známá především ze seriálu Ulice, kde ztvárnila velmi impulsivní a cílevědomou Áju.

Barbora Mudrová bere těhotenství jako obrovský zázrak. Kvůli svým zdravotním problémům nemohla otěhotnět. Čekalo ji několik opakovaných operací. Nyní je však v polovině devátého měsíce a miminko by na svět mělo přijít již za 14 dní! Herečka přibrala 10 kilo a těhotenství jí více než prospívá!

Barbora Mudrová si užívá nejen těhotenství, ale rozhodla se, že volný čas, kterého má nyní přebytek, investuje do svých snů! Vždy si přála zkusit dabing. Bohužel, trpí dyslexií, a proto tuto práci vždy zavrhla.

„Když mi začalo růst bříško a já nechtěla zůstat sedět doma, rozhodla jsem se dát si v dabingu po letech šanci. A ono to postupně jde,“ svěřila se herečka, plnící si své sny!

Pohlaví děťátka sice tuší, ale nechává si ho raději pro sebe. Možná, že se nakonec stane překvapením i pro samotnou maminku. Na poslední kontrole, kterou podstoupila 3 týdny před porodem, si totiž doktorka nebyla úplně jistá, jestli se z toho nakonec nevyklube miminko opačného pohlaví, než které jim bylo během těhotenství sděleno.

A přesto je Barbora Mudrová, dle svých slov, velmi šťastná a vděčná. A její fanoušci ji drží palce!

Zdroj: super.cz, fakta.today, Instagram