Bára Jánová: Odchod ze Survivoru, pak rozchod s Ladislavem Ondřejem!

Poslední dobou se herečce Báře Jánové (32), známé především díky seriálu Slunečná, příliš nedaří. Nedávno, teprve po odvysílání 4. epizody, musela nejprve opustit reality show Survivor, na kterou se těšila jako na výzvu, a teď navíc její bývalý přítel, herec Ladislav Ondřej (30), oznámil rozchod.


I když herečka na svém Instagramu tvrdila, že jí soutěž dala hodně a že má všechny spoluhráče ráda, nedostalo se jí tam zrovna vřelého přijetí. Už nějakou dobu se jí totiž snažili dostat ze hry pryč, a navíc na její osobu neměli zrovna hezké komentáře. Několik soutěžících jí také navíc označilo za nejslabší fyzický článek.

V duelu, který musela herečka v soutěži vyhrát, aby mohla zůstat ve hře, však skončila na druhém místě, a proto musela Survivora opustit. Na Instagramu se pak na cestě domů svěřila, že to vyšlo zrovna na 60. narozeniny její maminky, na kterou se těší.

Po návratu domů však přišla další negativní zpráva. Herec Ladislav Ondřej, kterého můžeme už několik let vidět v seriálu Ordinace v růžové zahradě, oznámil médiím, že se s Bárou rozešli. „Ano, rozešli jsme se, to můžu potvrdit,“ uvedl herec pro Aha!. Herci se do sebe zamilovali loni v létě během natáčení. Jejich vztah však vydržel pouze půl roku, oznámil Blesk.

O problémech ve vztahu a potenciálním rozchodu se spekulovalo už začátkem ledna. Když pak herečka odletěla do Dominikánské republiky natáčet reality show, spekulace se fanouškům v podstatě potvrdily. Oficiálně však herec rozchod potvrdil až nyní. Důvod rozchodu není znám.

Zdroj: Blesk, Aha!, Instagram