Bára Basiková zaskočila Prachaře. „Dneska jsme tým a až to skončí, tak tě dál budu nesnášet,“ pronesla zpěvačka v televizním pořadu

V nejnovějším díle televizního pořadu Máme rádi Česko, kde dlouhodobě účinkuje herec a moderátor Jakub Prachař se diváci dočkali peprných slov Báry Basikové na adresu známého herce. Bára, která byla u Jakuba v týmu, z toho očividně nadšená nebyla a taky svoji nevoli projevila upřímností sobě vlastní.

V soutěžním pořadu, který je rozdělen na dva týmy, z nichž jeden je pod vedením Jakuba Prachaře a druhý pod vedením Vojty Kotka, účinkovala i známá zpěvačka Bára Basiková. Ta byla přidělena do týmu Jakuba.

V úvodu se pořad nesl narozeninovým duchem, jelikož Prachař slavil 40té narozeniny. Dočkal se milých slov od moderátora Libora Boučka směřovaných na jeho osobu.

 „Je to skvělý kuchař, vášnivý rybář, frajer, muž s obrovským smyslem pro fair-play a přítel, kterého mi po právu všichni mohou závidět. Jsem rád, že můžeme připomenout jeho kulaté narozeniny.“ pronesl Bouček.

Jakub byl z milých slov dojatý, ale jeho dojetí netrvalo dlouho. Když se do řeči pustila Bára Basiková, byl Prachař zaskočen.

„Když jsem sem šla, automaticky jsem předpokládala, že půjdu k Vojtovi a ono ne. Můj vztah s Jakubem je za čárou. Někdo je někomu nějak přirozeně sympatický, někdo přirozeně nesympatický. On mi byl vždycky nesympatický,“ pronesla Basiková.

@primaftv

V dnešním premiérovém dílu zábavné show Máme rádi Česko Jakub Prachař oslaví své 40. narozeniny! 🥳🤩 Co mu k narozeninám popřála Bára Basiková? 😂 Sledujte premiérový díl Máme rádi Česko již dnes ve 20.15 na Primě. 📺 #mameradicesko #premiera #primatv

♬ původní zvuk – primaftv

Prachař vypadal pobaveně, ale zároveň zaskočeně. Na závěr dodal, že čtyřicet let čekal, až ho někdo veřejně poníží v televizi, ale že zpětná vazba je fajn a Báře ale nikdy nic neudělal.

Jak známe Jakuba, tak se jistě brzy z Bářiných slov rychle otřepe.

Máme rádi Česko je vědomostní soutěžní pořad, který vysílá TV Prima již od roku 2013. Soutěžní týmy jsou složeny z celebrit a skupiny jsou pod vedením kapitánů. V tomto případě Jakuba Prachaře a Vojty Kotka.

Zdroje: Máme rádi Česko , Tik Tok