Bára Basiková věří, že se Babiš vzdá své kandidatury

Druhé kolo prezidentských voleb už je téměř tady a spolu s občany mají i slavné osobnosti jasné představy o tom, kdo by měl být prezidentem. Zpěvačka Bára Basiková (59) však zašla ještě dál. Troufá si na odhad, kdo se těsně před hlasováním vzdá kandidatury.

Ve druhém kole dostanou občané volební lístky až v příslušné volební místnosti. Budou tak do úředně označené obálky vkládat jméno Andreje Babiše nebo Petra Pavla až za plentou.

Dle zpěvačky Báry Basikové je velmi podivné, že se mezi kandidáty stále nachází Andrej Babiš.

,,Netajím se tím, že volím a plně podporuji pana generála. Co je pro mě neskutečnou záhadou, že v dnešní vyspělé době mohou lidé věřit takovému člověku, jako je pan Babiš. Zaráží mě, že je vůbec možné, že člověk, který se nechová jako státník, neumí dobře česky a vystupuje s takovým chaotickým projevem, si vůbec dovolí kandidovat na prezidenta této země. Z českého prezidenta by mělo být cítit patriotství, což u pana Babiše vůbec necítím,“ rozpovídala se Bára pro web Život v Česku. Dle ní se společnost příliš rozděluje a nechápe, jak může část populace stále Babišovi věřit.

„Nezaráží mě, že se společnost štěpí, zaráží mě, že člověk, jako je Babiš, se může dostat na tak vysoké místo a je mu dovoleno se takto chovat. Nepamatuji, že by se někdo v minulosti z kandidátů podobně choval, byl natolik arogantní, problematický a agresivní,“ dodala Basiková, která doufá, že by se mohl Babiš vzdát svého postu a celé kandidatury.

,,Umím si představit, že nám pan Babiš oznámí ve čtvrtek, že se vzdává prezidentské kandidatury, protože pochopí, že na to nemá, že u lidí ztrácí, což nikdy nepřizná přímo. Takže si vymyslí něco, že má strach o svůj život a rodiny a vzdá se kandidatury. To si myslím, že může s vysokou pravděpodobností nastat,“ zasnila se zpěvačka o situaci, která by jí potěšila. Jak se ale zdá, její přání se jen tak nesplní, ačkoliv je jasné, že radost by měla minimálně polovina republiky…

Zdroj: Život v Česku, Instagram