Bára Basiková slaví 60. narozeniny: Vydělala mnoho peněz, koupila domy, auta, chalupy a nakonec o všechno přišla

V životě se jí nedařilo vůbec špatně! Zpěvačka Bára Basiková nedávno prozradila, že se jí podařilo vydělat spoustu peněz, za které si koupila několik bytů, chalup a aut. O všechno ale také přišla. Taková byla narozeninová zpověď zpěvačky Báry Basikové, která dnes slaví své narozeniny.

Bára Basiková se narodila 17. února 1963 v Praze. O rozvoj jejího pěveckého talentu se zasloužil její dědeček, který ji jako malou holčičku vzal do Kühnova dětského sboru. Od roku 1986 zpívá kromě Precedensu také ve skupině Stromboli Michala Pavlíčka. Basikové vokály dominovaly na albech Stromboli a Shutdown. Po mnoha letech natočila se Stromboli také album Fiat Lux, píše web iDnes.

Na počátku 90. let se vydala na sólovou dráhu a Precedens se stal její doprovodnou skupinou Basic Beat, s níž v roce 1993 vydala album Victoria Royal. Mezi její další sólová alba patří Bára Basiková, Dreams Of Sphinx, Lhát se musí, Gregoriana, Nová Gregoriana, Tak jinak nebo album Belleville. V roce 2010 vydala také platinovou kolekci.

U příležitosti svých 60. narozenin se zpěvačka rozhodla bilancovat. Na sociální síti Instagram popsala, co za desítky let ve svém životě dokázala. „Přivést na svět tři skvělé děti, odehrát pár koncertů, zahrát si divadlo, natočit pár alb, napsat pár knih, třikrát se z lásky ke všemu vdát, třikrát se s bolestí rozvést, vydělat hromadu peněz, užívat si luxusního života,“ začala rozmýšlet zpěvačka.

Ta dále pokračovala, že kromě toho, že měla vše, rázem neměla nic. ,,Koupit si pár bytů, chalup a spoustu aut a pak z ničeho nic zase o všechno přijít přijít, procestovat kus světa, stihnout udělat spoustu lidí šťastnými a mít spoustu přátel, naučit se řídit auto a říkat ne, když si myslím, že ano. A ještě jsem stihla vychovat jedno dítě, zaletět si do New Yorku a naučit se balit jointa,“ říká Bára.

Zdroje: Instagram, iDnes, Autorský text