Bára Basiková oslavila šedesáté narozeniny: Absolonová jí poslala dojemný vzkaz

Ačkoli bychom Báře Basikové tipovali minimálně o deset let méně, zpěvačka před pár dny oslavila své šedesáté narozeniny! Monika Absolonová na svou kolegyni samozřejmě nezapomněla a poslala Basikové prostřednictvím sociálních sítích dojemný vzkaz.

Bára Basiková nedávno oslavila své šedesáté narozeniny a mnozí by ji tipovali minimálně o deset let méně. Svůj vzhled prý zdědila po matce, která vypadala dlouhou dobu velmi mladě. Pro web prozeny.cz poskytla Bára rozhovor, kde se svěřila mimo jiné s tím, jak ke svému věku přistupuje. Bára Basiková se nechala slyšet, že věk, který začíná číslem šest, už je opravdu vysoký. Nicméně se zpěvačka necítí dle jejích slov jinak, než když ji bylo o dva rok méně.

Kulaté narozeniny jsou vždy vnímány jako jedny z nejvýznamnějších v našem životě, čehož si je vědoma i šestačtyřicetiletá zpěvačka Monika Absolonová, která své kolegyni prostřednictvím Instagramu poslala dojemný vzkaz, kterým Basikové pogratulovala k tomuto velmi významnému dni.

„Moje milá Baruško, Baruno, Báro, Baruš Basikus. Ze srdce Ti přeji, abys byla zdravá, šťastná, milovaná a zamilovaná,“ začala Monika se svým přáním. „Nesmírně si Tě vážím jako kolegyně, kamarádky a hlavně skvělého člověka. Ženy a maminky. Všechny zatáčky jsi vždy se ctí vybrala, tak ať je to tak i dál,“ pokračovala zpěvačka. „Díky Tobě a Tobě podobným vím, že věk je jen číslo. Mám Tě ráda, zakončila svou dojemnou gratulaci s tím, že se moc těší, až společně kulaté narozeniny oslaví.

Komentáře se brzy začaly plnit gratulacemi od fanoušků, kteří zpěvačce přáli mnoho sil a zdraví do následujících let. „Krásné narozeniny, hodně dlouho pevné zdraví,“ napsala jedna z fanynek. Ke gratulantům se však připojila i další známá tvář. Byla jí Halina Pawlowská, která se taktéž rozhodla Báře Basikové věnovat pár slov touto cestou. „Báro milá, moc Ti blahopřeju. Ať jsi zdravá a šťastná! Mám Tě ráda,“ napsala.

Zdroj: Prozeny.cz, Instagram, Redakce