Bára Basiková má v životě nového muže: Je hezké, když vás má někdo rád, pochvaluje si zpěvačka. Přítele ale tají

Jednašedesátiletá zpěvačka Bára Basiková se na začátku týdne objevila v centru Prahy, kde uspořádala charitativní akci. Otevřela si bazárek s vlastním oblečením, které už moc nenosí. Peníze z prodeje poputují na účet vybrané nadace. Kromě radosti, kterou měli její fanynky ze setkání se svou oblíbenkyní, a také z toho, že mohly dát novou šanci staršímu oblečení, byla hlavně vidět radost v Bářině obličeji. Redakci webu Extra zajímalo, co za tím stojí.

A zjistila, že Báru dělá aktuálně šťastnou nový muž. Zdůraznila ale, že se zatím nejedná o oficiálního přítele, pouze kamaráda. „Já už nic nehledám. Když ke mně něco přijde, tak to přijde, ale musím říct, že jsem šťastná. Ale co bude dál, nevím,“ řekla Bára, která je zamilovaná už několik měsíců. Jeho totožnost nebo jiné detaily ale prozradit nechtěla. „Je to fajn a je hezké, když vás někdo má rád. Nechci o tom ale zatím víc mluvit, dokud to nebude oficiální,“ tajnůstkaří zpěvačka.

My jí to rozhodně přejeme. Sice jsme zvědaví, o koho se jedná, ale jejímu chránění si svého soukromí se vůbec nedivíme. Bára v minulosti měla v lásce spíš smůlu. První manželství s Alvou Basikou skončilo po sedmi letech, ale mají spolu dvě děti, připomíná deník Aha. Pak se zpěvačka zamilovala do architekta Jaromíra Pizingera. Ten jí však po osmi letech vztahu vyměnil za jinou ženu. To Bára nesla velmi těžce. Celé dny a noci nevylezla z postele a prožívala návaly úzkosti a tísně. V roce 2008 se provdala potřetí za producenta a herce Petra Poláka (45). Narodil se jim Theodor, ale i toto manželství nakonec po deseti letech krachlo.

Tak uvidíme, jak nakonec dopadne tento zatím neoficiální vztah. Jisté ale je, že díky němu Bára jen kvete. Pro primácký pořad Showtime se ale přiznala, že za jejím vzhledem stojí i občasné estetické zákroky, například vyhlazení některých vrásek. „Ale to jsou takové malé detaily, které by hlavně neměly být poznat. Nechci ve svých šedesáti vypadat na dvacet,“ cituje zpěvaččina slova web Prima Ženy.

Zdroje: Aha!, Prima Ženy, Extra