Bára Basiková má na muže smůlu, stále lásku hledá na seznamkách. Trpěla depresemi, přemýšlela nad sebevraždou i nad tím, zda není lesbička

Bára Basiková je velmi známá zpěvačka, která to neměla v životě jednoduché. Zejména na životní partnery měla smůlu, i když díky nim má tři krásné děti, které ji drží nad vodou.

Podle magazínu Prima Ženy měla Basiková poměrně divoký život, a dokonce pomýšlela nad tím, zda ji nepřitahují právě ženy. Zejména díky kariéře zpěvačky se rozhodla rodinu odložit, a tak se poprvé vdala v sedmadvaceti letech. Přesto podle portálu Kafe s prvním manželem Petrem Jíchou nějaký čas už randila. Kdysi byl také hudebníkem, v současnosti se živí jako truhlář. Bára teprve začínala zpívat, když se dali dohromady a občas prý měli peněz nedostatek. Jícha jí údajně dával peníze na svačiny.

Druhé manželství vydrželo deset let, ačkoliv právě na Jaromíra Pizingera, architekta a bývalého manžela, nemá nejlepší vzpomínky.

S třetím manželem má syna Theodora, ale taktéž se rozešli. Problémem byl prý věkový rozdíl, jelikož je od sebe dělilo šestnáct let. Mladší Polák se rád chodil bavit a Basikové vadilo, že musí být doma sama. Často mu jeho životní styl předhazovala a není tedy divu, že nakonec manželství nevydrželo. Podle Blesku však už od roku 2019 měl Petr Polák novou lásku. Rok po rozvodu se pochlubil o dost mladší dívkou a prohlásil, že je šťastný.

Basiková měla těžká období. Bojovala se silnými depresemi, a dokonce se přiznala, že pomýšlela na sebevraždu. Poprvé to bylo v době, kdy neměla děti a byla svobodná, podruhé nad sebevraždou přemýšlela kvůli traumatu ze druhého manželství. Vypadá to, že čerstvá šedesátnice má zkrátka na lásku smůlu, avšak prý nezoufá a stále hledá na internetových seznamkách. Doufáme, že na ni ta největší a ideální láska teprve čeká a zpěvačka má před sebou ještě spousty šťastných let.

Zdroj: Blesk, Kafe, Prima Ženy