Babička se Rozárky nedočkala. Agáta Hanychová smutně zavzpomínala na svou zesnulou babičku

Vztah Agáty Hanychové a její babičky Olgy Žilkové byl velmi silný. Tato od pohledu milá dáma se narození malé Rozárky bohužel nedočkala. O to více na ni Agáta dojemně vzpomíná.

Babička Agáty se dožila úctyhodných 98 let. Agáta často svou babičku ukazovala na svém profilu na Instagramu, a bylo vidět, že ji skutečně miluje. Zdálo se, že paní Olga byla do poslední chvíle plná sil a elánu.

Toto silné pouto zpráva ale i po její smrti trvá dál. Agáta na svou milou babičku zavzpomínala na své síti v den, kdy by paní Olga měla 99. narozeniny. „Přesně před rokem. Tak strašně mi chybíš. Dneska by ti bylo 99 let. Každý den na tebe myslím,“ napsala k příspěvku Agáta.

Sledující Agátu povzbuzovali a také chválili, jak je krásné, když na svou babičku stále vzpomíná. Olga Žilková dala Agátě do života spoustu rad. A také se stala velmi oblíbenou v pořadu Agáty, který se jmenuje „Holčičky“.

O to smutnější bylo, když babička Olga zesnula naprosto nečekaně během vánočních svátků, 26. prosince 2022. Tehdy Agáta na své síti uvedla, že to bude pro ni strašně těžké. Ale jak už to v životě bývá, někdo odchází a někdo nový přichází. Malá Rozárka určitě pomáhá smutek Agáty zažehnat.

Zdroj: Instagram, redakce