Ashley Olsen je máma! Zprávou o dítěti všechny zaskočila, těhotenství nikdy neoznámila

Ashley Olsen (37), která se proslavila spolu se svou sestrou dvojčetem Mary-Kate rolí v rodinném seriálu z devadesátých let Plný dům, se stala poprvé matkou. Informace o jejím těhotenství přitom vůbec zveřejněna nebyla, své soukromí si totiž přísně střeží. O to větší překvapení pro všechny bylo, že již nějakou dobu jsou s manželem Louisem Eisnerem (35) pyšnými rodiči.

Ashley před několika měsíci porodila v New Yorku svého syna Otta, svěřil se jejich blízký zdroj webu TMZ. Zároveň jiný zdroj uvádí, že jsou manželé z nového přírůstku do rodiny nadšení.

S Louiem je Ashley spojována někdy od října 2017. Je známá tím, že o svém milostném životě mlčí a tak se k němu veřejně zatím nevyjadřovala. V roce 2019 vyvolala rozruch o možném zasnoubení, když se s Eisnerem objevila v Los Angeles na rande v kině a na večeři. Tehdy si nešlo nevšimnout výrazného tmavého prstenu, který nosila na levém prsteníčku. Také svou svatbu pár držel nějakou dobu v tajnosti. Oddáni byli v kruhu nejbližších přátel a rodiny na konci prosince loňského roku. O svém sňatku informovali veřejnost v lednu 2023.

Ashley Olsen se už dlouho živí jako návrhářka, se svou sestrou vlastní módní značku. Její manžel Louis je umělec. Vlohy k umění už má v genech, protože jeho maminka Lisa Eisner je známou fotografkou a šperkařkou.

Zdroj: TMZ