Arabela promluvila o Xénii: „Dáda musí být úplně mimo, když dokáže řídit opilá.“

Bývaly jako mince, která má dvě strany. Jedna proklínaná, druhá zbožňovaná. To vše byly pohádkové postavy Arabela a Xénie. V soukromí však herečky dobře vycházely a daly by se nazvat za dobré kamarádky. O tom, co se poslední dobou děje kolem Dády Patrasové, promluvila její kamarádka Jana Nagyová, která jejímu chování vůbec nerozumí.

Žádná rivalita mezi herečkami mimo plac nikdy nebyla. Naopak, holky si k sobě našly cestu a jejich přátelství funguje dodnes. I přesto, že Nagyová žije v zahraničí a Dáda se proslavila především svými prohřešky s alkoholem, jsou v pravidelném kontaktu.

„Jsme spolu v kontaktu, docela často si voláme. Zvala jsem jí i na premiéru Mamánka, kde hraju královnu, ale je zrovna v zahraničí. Její život pozoruji zpovzdálí a beru z rezervou, co se o ní píše, ale co vím určitě. Já bych za volant nikdy nesedla opilá,“ řekla Jana Nagyová pro Expres. V tomto směru má nekompromisní názor, ale svou přítelkyni nijak neodsuzuje. „O alkoholismu jsme spolu nikdy nemluvily, ani nevím, jak bych s tím začala, to musí vědět její nejbližší. A snažím se z těch článků, co o ní vychází, vše brát s velkou rezervou. Ale jestli někdo začne pít, tak je většinou nešťastný, něco ho trápí, a to mi je velmi líto, jestli to u Dády tak je,“ dodala herečka. Patrasové za řízení pod vlivem alkoholu hrozí až tři roky vězení a odebrání řidičského průkazu, píše deník Blesk.

Herečka vzpomíná i na období, kdy se natáčela Arabela. Podle ní to bylo skvělé období, kdy se stala slavnou pohádkovou osobou, ale to je minulost. Jsou to vzpomínky, které jí nikdo nevezme. „Bylo to skvělé období, stala jsem se slavnou. Ale to už je za mnou, není to tak, že bych nad Arabelou pořád nostalgicky vzpomínala. Teď jsem si splnila přání být královnou, tak jsem Janu Budařovi na tu nabídku na Mamánka kývla,“ zakončila své vzpomínky, proč se nakonec vrátila k natáčení.

Zdroje: Expres, Blesk