Anna Slováčková vydala novou píseň. V klipu si zahráli i její rodiče Dáda a Felix

Pro Aničku Slováčkovou byl pátek 8. září velkým dnem. Ten den totiž vyšla její nová deska s názvem Osudová a zároveň měla premiéru píseň Pokoj, která je součástí nového alba. O tom Anička informovala před pár dny na svém Instagramu a rovnou napsala, že je videoklip k písni je doják.

„A to ne jen kvůli tomu, kolik mých nejbližších v něm účinkuje,“ nastínila zpěvačka s tím, že postupně svým fanouškům odhalí víc informací. Jednou z nich byla i fotografie z natáčení, kterou si můžete prohlédnout níže. No, nedojímá vás to?

Věříme, že ano. Kolikrát jste četli v médiích, že Anička absolutně nechce mít s problémy svých rodičů nic společného nebo že se k nim nechtěla vůbec vyjadřovat. To, že je zakomponovala do svého klipu je super a celý ho můžete vidět zde na YouTube. Podle komentářů pod videem, Anička dojala snad všechny, kdo klip už viděl.

„Naprosto super. Jsem ráda, že jsou na videu s Vámi oba rodiče. Prostě krása. Jste silná osobnost. Úžasné!“ vyjádřila se posluchačka Pavla. „Tak moc se mi to líbí, dojímá, roztancovává. Boží,“ napsala zase Elis. Album názve Osudová nenese jen tak. Anička ho v jiném příspěvku na Instagramu popsala, jako svou „duši, srdce, život. Jsem to já taková, jakou se mám ráda, ale i jakou se ráda nemám. Je v ní obrovská radost ze života, smutek, láska, příběhy z pohádek, ale i tvrdá realita,“ a doplnila, že je to věc, na které s kapelou dřela rok.

Zdroje: autorský článek