Anna Slováčková slaví 28. narozeniny. Celý rok byl jedna divoká řeka, shrnula zpěvačka, která porazila rakovinu

Zpěvačka a herečka Anička Slováčková dnes slaví 28. narozeniny. Osmičku ve věku bere jako své osudové číslo, jako něco nekonečného. Je velmi zvědavá, co jí 28. rok jejího života přinese. Ten 27. byl podle jejího příspěvku na Instagramu velmi pestrý.

„Někdy jsem vypadala a i se cítila tak, jako na první fotce. Většinou jsem se ale cítila jako na druhé fotce. Celý ten rok byla jedna divoká řeka, která místy ukolébala ke spánku, aby vzápětí přišly divoký peřeje… Poznala jsem spoustu nových kamarádů a ze spousty známých se stali blízcí. Taky jsem stála face to face spoustě strachům, překážkám, ale v závěru jsem většinou čelila nejvíc sama sobě…,“ rozepsala se Anička, pro niž se stal velkým úspěchem vyhraný boj se zákeřnou rakovinou prsu.

První nezhoubný nádor byl Aničce diagnostikován už v roce 2016, jak psal před 3 lety zpravodaj iDnes. Při pravidelných kontrolách se ale později ukázalo, že se nemoc vrátila. Tentokrát však šlo o nádor zhoubný. Anička tak musela absolvovat chemoterapie, přišla kvůli tomu o vlasy, ale o nemoci otevřeně mluvila hned od začátku. Pokračuje s tím dodnes, a tak šíří osvětu mezi ostatními ženami.

Anička se svým fanouškům také svěřila, že se našla v novém druhu sportu. Všechny její důležité momenty jsou zachyceny v příspěvku výše. „Poznala jsem osudově svojí nejčistší lásku, kterou mi ta malá potvůrka bezmezně vrátila a jsem vděčná, že pořád vrací. Stála jsem zase po boku úžasných muzikantů, zpívala z celých plic a projela skoro celou republiku… Navštívila jsem tolik krásných míst v doprovodu milovaných osob… A nezapomněla mluvit, hledat a dávat lásku té malé já, jejíž hlásek slibuji, že budu poslouchat víc, než dřív,“ zakončila dcera Dády Patrasové a Felixe Slováčka s tím, že si přeje aby tento rok byl dobrý, osudový.

Zdroje: Instagram, iDnes