Anna Marie Kánská, dcera Blaženy ze Slunce, seno…: Zásnuby s o 30 let starším miliardářem!

Dcera Veroniky Kánské (55), aneb Blaženy z trilogie Slunce, seno… žije život jako z pohádky! Annu Marii Kánskou (29) požádal její partner, miliardář Richard Chlad (60) o ruku!

Jsou spolu přibližně dva roky, a oba ve vztahu štěstím přímo září. Byla to tedy pouhá otázka času, kdy dojde na zásnuby. V květnu letošního roku však měl Richard Chlad ke svatbě jasný postoj. Když se ho redakce webu eXtra.cz ptala na svatbu, kterou v rozhorovu několikrát zmínil, odpověděl slovy. „Já si dělám legraci ze všeho a všude. Svatba momentálně nehrozí, nicméně s Aničkou spolu budeme za dva měsíce už dva roky,“ dušoval se Chlad.

„Musím říct, že ten vztah funguje neuvěřitelně. Řekl bych, že je to čím dál lepší, což doufám, že je na mně i vidět,“ svěřil se bývalý automobilový závodník a dodal, že podruhé by se už ženit nechtěl, ale kvůli Aničce by se asi zlomit nechal.

Možná bych se zlomit nechal, i když všude říkám, že podruhé udělá takovou kravinu udělá jen idiot, tak uvidíme. Na svatbu se nás lidé z blízkého okolí neptají, většinou o tom diskutují lidé mimo nás. Jsou zvědaví a my jim odpovídáme, neurážíme se, ale možná to přijde, až to přijde.“

Těžko říct, co tedy Richarda nakonec přesvědčilo půvabnou blondýnku o ruku požádat, ale zásnuby se prý konaly už v létě. „O ruku jsem požádal už v létě v Chorvatsku. Samozřejmě jsem nejdříve dostal svolení od jejích rodičů,“ prozradil charismatický miliardář Blesku.

„Ve čtvrtek jsem ji požádal znovu tak, jak si ženy přejí,“ dodal Chlad a dá se předpokládat, že jako správný gentleman před Aničkou poklekl a navlékl jí diamantový prsten.

Zdroje: Blesk.cz, eXtra.cz