Anna Kadeřávková si zažila scénu jako z hororu: Na ulici jí obtěžoval cizí muž. „Měla jsem hrozný strach,“ uvedla herečka

Každá žena alespoň jednou v životě zažila situaci, která byla proti její vůli. Ať už to bylo pískání, křik nebo narážky na veřejnosti od cizích mužů, nebo něco horšího. Není to nic příjemného a každá žena se v této situaci může cítit poníženě. Obtěžování na vlastní kůži zažila i známá herečka Anna Kadeřávková, která se rozhodla se svým příběhem vystoupit na veřejnost.

Herečka nedávno oznámila rozchod se slavným youtuberem Gogem. Nyní se však svým fanouškům svěřila s dalším šíleným momentem svého života! Ještě v letních dnech byla známá herečka na akci v jednom z pražských podniků. Zatímco se všichni bavili uvnitř, ona vyšla před bar a chtěla si v klidu zatelefonovat. Tato nevinná situace jí však začala být nepříjemná. Najednou se před ní objevil cizí muž. I když nevypadal podezřele, Anička se řídila instinktem a držela se od něj dál. Nevšímal si jí a přistoupil k ní co nejblíže. A tady začalo obtěžování.

„Začal se mě ptát, jestli jsem ta dívka, se kterou se měl setkat. Říkal mi cizím jménem. Tehdy jsem mu řekla, že si mě asi s někým spletl, a trochu jsem se stáhla,“ řekla. Ani taková věc ho neodradila a přišly narážky. Byl naprosto neústupný. „Chválil mě, jak vypadám, a říkal, jak mám krásné tělo. A když mu dám své číslo, že někam půjdeme, že si budeme rozumět. Bylo to velmi nepříjemné,“ popsala svůj nechtěný zážitek. Potom už nedokázala poznat, jestli je ten chlap opilý nebo zdrogovaný, a začala se ho bát. Okamžitě jsem začala přemýšlet, jak se z toho bezpečně a co nejrychleji dostat. Nakonec se rozhodla vyhledat pomoc chlapců, kteří stáli opodál. Přistoupila k nim a dala najevo, že je tam s nimi. 

Okamžitě pochopili, co se děje, a zachránili ji snad před tím nejhorším, co se jí v životě mohlo stát.

Takové situace nejsou vůbec příjemné, a zvláště ne pro ženy, které se mnohdy nemohou bránit. Proto není ostuda vždy a za všech okolností požádat o pomoc lidi ve svém okolí, aby každý příběh skončil šťastně.

Zdroj: Instagram