Anna K. již 30 let na scéně. Nová píseň je na světě a zpěvačka na ni pěje chválu

Oblíbená zpěvačka Anna K., vlastním jménem Luciana Krecarová, je občas také herečkou a skladatelkou. Na hudební scéně působí již 30 let. K tomuto výročí spustila novou desku a chystá o své maličkosti dokument.

Anna K. si prošla v životě různými vzestupy a pády jako každý z nás. Vždy jí ale stál po boku její partner Tomáš Vartecký. A to hlavně ve chvílích, kdy zpěvačka onemocněla vážnou nemocí.

Nyní, kdy nás Anna K. těší svým zpěvem již 30 let, složil její partner Tomáš píseň, která je podle zpěvačky o síle jejich lásky. Song nese název Údolí včel. „Údolí včel je moje naprosto milovaná věc, je to balzám, je to útočiště, je to láska, jsou to léta vzletu i pádu, je to prostě síla.“ uvedla pro týdeník Sedmička Anna K.

Neméně zajímavou informací je, že se chystá o této příjemné zpěvačce dokument. Natáčení o jejím životě má začít hned po konci prázdnin.

Za svou práci získala již 5 ocenění Anděl. Se svým partnerem se dala dohromady před 20 lety a vzniklo album Nebe. Od té doby jejich partnerství i spolupráce trvá.

Osobní web Anny K. připomíná, že v roce 2010 podstoupila léčbu rakoviny prsu. Na základě této smutné zkušenosti rozjela dvě kampaně, kde ženy upozorňuje na pravidelné kontroly a okamžitou léčbu.

Připravované album vzniká po šesti letech, a světlo světa spatří na podzim tohoto roku. Píseň Údolí včel můžete již nyní zhlédnout zde. Song je fanoušky velmi oceňován.

Zdroj: Sedmička, Anna K., Instagram, Youtube