Anička Slováčková ukázala svou postavu. Za faldíky a nedostatky se nestydí

Známá česká herečka i zpěvačka Anna Slováčková (27) má za sebou jedno z nejhorších období, které lze zažít – potýkala se s rakovinou prsu. I přesto se ale nevzdala a bojovala, až se dnes dostala tam, kde je. A možná proto neřeší každou maličkost a ukázala se na svém Instagramu v plavkách taková, jaká je!

„Dnes výlet na katamaránu. Foukalo, byla trochu zima, ale stejně jsem se šnorchlem do vody skočila,“ napsala Anička na svém Instagramu k videu, ve kterém se ukázala pouze ve žlutých plavkách. Některé ženy by se množná bály, ale ona ukázala, že se nikdo za své tělo nemá stydět.

„Tak jo. Myslela jsem, že tyhle moje fotešky přijdou až v létě, ale na připomenutí reality v tomhle “dokonalém” světě není nikdy brzo, ani pozdě. Takže první letošní plavková fotka o tom, kolik toho dokáže udělat dobrej úhel, světlo, póza je zde. Každá postava je v plavkách krásná. Jsem zdravá, můžu dělat práci, co mě baví, moje tělo se mnou jde teď ruku v ruce jako skvělej parťák,“ dokazuje své zdravé sebevědomí Anička u další fotky na Instagramu.

Ukázala postavu ve všech úhlech

Ačkoliv na některých záběrech je vidět, že má trošku faldíky a není vyhublá na kost, dokazuje, že pravé kouzlo krásy tkví v naprosto něčem jiném. Ale zase na svém profilu má i jiné fotky z dovolené, na kterých je vidět, že má krásnou postavu.

„Já se cítím dobře, už jen z toho důvodu, kolika akcí ohledně prevence rakoviny jsem mohla být součástí. Už nejsem pro lidi jen holka s rakovinou, ale jsem holka, co pomáhá. Jsem moc ráda za tuhle novou nálepku. Moc si toho vážím a doufám, že to bude trvat i dál,“ svěřila se nedávno pro Super.cz.

A že se snaží žít svůj život, jak ona chce, bez nějaké minulosti, rodičů a bulváru, dává jasno najevo. Naposledy, když se rozhodla postavit bulvárním novinám. O tom jsme například psali zde.

Zdroj: Instagram-Anna Slováčková, vipshow.cz, redakce, Super.cz