Anička Slováčková nebyla na holení hlavy sama: Podpořil ji pro ni důležitý muž

Zpěvačka Anička Slováčková je pro své fanoušky velkou bojovnicí. Už podruhé totiž bojuje se zákeřnou rakovinou, která se jí tentokrát usadila v plicích. Už má velkou zkušenost s tím, co to znamená pro její tělo, a tak se rozhodla ostříhat hlavu dřív, než by jí vlasy začaly samy vypadávat.

Zatímco před pár dny svou holou hlavu ještě skrývala pod turbanem, teď svým fanouškům na Instagramu ukázala, kdo jí tentokrát stál po boku a v ruce držel holící strojek. Spolu s ní svoje dlouhé vlasy shodil i hudební producent Igor Ochepovský. Anička ve svém příběhu sdílela video, jak jí hlavu holí a přidala i fotku, kde oba pózují s vyplazenými jazyky a holými hlavami.

„Prostě jsme si s hudebním producentem Igorem Ochepovským jednou řekli, že to oholíme. Sešli jsme se u mě doma a vzájemně si oholili hlavy a bylo to hned veselejší. Hned to pro mě byl zase takovej impulz, jít prostě co nejlíp dál a bojovat,“ promluvila Anička o holící akci pro časopis Blesk.

Anička se plešaté podpory dočkala i v prvním boji s rakovinou. Společně s písničkářem Pokáčem nazpívala písničku I když jsme plešatý a veškerý výdělek z duetu šel na nadaci Můj nový život, která pomáhá onkologicky nemocným dětem. Rozdíl byl jen v tom, že Pokáč si hlavu holit nemusel.

Zdroje: Instagram, Blesk