Anička Slováčková možná požádá svého přítele o ruku. V přestupném roce se to totiž smí

Herečka a zpěvačka Anička Slováčková už půl roku bojuje se zákeřnou rakovinou usazenou v plicích. Velkou oporu má ve své rodině, fence Jindřišce a příteli. Jeho totožnost zatím úspěšně tají, víme ale, že působí v její kapele. S ním chodí už přes rok a půl a zamilovanost je na ní hodně vidět.

A právě toho je důsledek Aniččino rozhodnutí požádat svého přítele o ruku. „Už jsem mu sama řekla, že jestli mě nepožádá, tak ho požádám sama. Letos je přestupný rok, takže by to holky taky mohly udělat,“ cituje zpěvaččina slova deník Aha! Pak ale vážným tónem dodala, že svatba zatím není na pořadu dne. „Máme spoustu jiných věcí, které musíme řešit a dát do kupy, než se vrhneme na svatbu,“ řekla Anna, která sní o krásné svatbě v luxusním srubu poblíž Máchova jezera.

Teď se však musí soustředit hlavně na léčbu. Redakce webu Super ji před pár dny zastihla a zeptala se, jak probíhá. „Aktuálně mám chemošky, žádná jiná léčba tam není. Do toho se snažím dávat tomu tělu to, co potřebuje. Posledních pár měsíců nedokážu skoro vůbec jíst maso. Mění se mi chutě,“ přiznala Anička, která se nebrání alternativní léčbě, ale drží se pravidla „všeho s mírou“.

Léčba chemoterapií je náročná, ale i přesto má Anička chuť si užívat života a plnit si sny. „Řekla jsem si, že tenhle rok budu hodně navštěvovat místa, kam jsem vždycky chtěla jet. Budu si plnit svůj seznam přání. Jsou tam momenty, které bych ještě chtěla zažít,“ svěřila se zpěvačka. Všechny se týkají cestování a jeden takový cestovatelský sen si už splnila. Navštívila Neapol v Itálii a, jak napsala na svém Instagramu, užívala si tam hlavně jídlo.

Zdroje: Aha!, Super, Instagram