Aneta Krejčíková řeší partnerské nesrovnalosti a společnou budoucnost se svým Ondřejem

Herečce Anetě Krejčíkové se daří v profesionálním životě, diváci ji mohou vídat v novácké Ulici nebo seriálu Volha. Nicméně v partnerském životě je to tak trochu Itálie. Jak se sama totiž přiznala, ve vztahu pár neustále řešil nějaké nesrovnalosti.

Sympatická blondýnka nedávno přiznala, že její vztah musel ustoupit dětem, uvádí magazín NašeHvězdy. A partnerskému soužití nepomohl ani fakt, že si její přítel Ondřej Rančák rozesílal erotické zprávy s několika ženami. Aneta tuto situaci nějakým způsobem ustála a klobouk dolů! Spousta žen by totiž podobnou situaci řešila nejspíše rozchodem.

Krize měla být zažehnána druhým dítětem. Bohužel se problémy dvojice drží dál. Sešlo dokonce i ze svatby a Aneta nyní čelí rozhodnutí, zda má její vztah budoucnost nebo ne. Údajně je tu prý ale také možnost, že by jim cestu z krize mohlo pomoci najít třetí dítě.

Vztah Ondřeje a Anety je ale někdy na ostří nože, zatímco před pěti lety se pár dohadoval, jak se bude tehdy nenarozené dítko jmenovat, herečka také přiznala i další neshody.

„Někdy mě strašně sere (já jeho taky), přijde mi neuctivý, sobecký, nepozorný a strašně nechápavý. Ale přesto ho miluju nejvíc na světě, protože je nejlepší(k)!,“ přiznala tehdy pro Expres.

Ondřej měl navíc v minulosti označit Anetu za hloupou blondýnu, která by měla víc cvičit, jak informují NašeHvězdy. Otázkou tak zůstává, jak dlouho bude herečka podobné ponižování snášet.

Kdo ví ale kam budoucnost herečku a jejího partnera zavede. Ten krom svého internetového záletnictví je ještě navíc žárlivý, informuje Blesk. Jeho milovaná Aneta se totiž v několika scénách v seriálu Volha objevila zcela nahá a zájem fanoušků o pohlednou blondýnku s tělem bohyně rázem vzrostl.

„Možná by bylo lepší, kdyby to viděl. Dostává se to k němu pak přes nějaké posměšné zprávy od jeho kamarádů a kolegů,“ uvedla Aneta nedávno.

Ani začátek vztahu nebyl tak úplně klasický. „On totiž původně začal randit s mou sestřenicí,“ přiznala herečka. „Neměli spolu úplně vztah, spíš zkoušeli, jestli by z toho mohlo něco být. Pak nás seznámila. Chtěla nás dát dohromady,“ vysvětlila Krejčíková. Snad se tedy páru konečně podaří krizi zažehnat!

Zdroj: nasehvezdy.cz, blesk.cz, expres.cz, Instagram