Andrea Pomeje je na pokraji psychických sil kvůli práci. Stranou musela i svatba

Být dýdžejkou rozhodně není nic jednoduchého. Příkladem je Andrea Pomeje, která si sice na příval práce nestěžuje, ale její psychika prý dostává na frak. Málo spí, během měsíce měla volné jen čtyři dny, ale to k práci dýdžejky prostě patří. Andrea teď ale zažívá těžké období, které nazývá období hnusoty, píše web Expres.

„Je pravda, že mám třeba poslední měsíc takové to období vnitřní hnusoty a pocit, že mi nic nesluší a že nejsem fresh. Než jsme odjížděli, chladila jsem si oči. Fakt jsem z toho, jak mám hodně vystupování, unavená,“ přiznala Andrea v rozhovoru pro výše zmíněný web. Být dýdžejkou totiž znamená často končit na párty až ve tři ráno, tudíž Andrea se ani moc nevyspí. Podle informací časopisu Blesk, je teď v jednom kole, protože má nejvíc práce vůbec. Samozřejmě se to všechno odráží i na její psychice.

Psychické potíže Andrea přiznala časopisu Blesk už před 3 lety. V té době u nás úřadoval covid a Andrea už v té době chodila s přítelem Petrem. „Vím, že si hodně nevyřešených věcí a stavů nesu z manželství s Jirkou, snažím se je vyřešit, ale čím dál víc vím, že na to sama nemám. Jak tohle skončí, určitě se obrátím na psychologa, nechci přijít o Petra ani o to, co teď mám,“ svěřila se tehdy Andrea. Jiří Pomeje prý velmi často věci přehrávala a zveličoval, takže často nevěděla, co mu má věřit. To si bohužel s sebou přinesla i do vztahu s Petrem, který je na ni tak hodný, až se občas sama sebe ptá, jestli to tak skutečně je.

Jestli se těchto pocitů už zbavila, to nevíme. Víme ale to, že Andrea se s Petrem zasnoubila, a to letos 6. března. Svatba však bude muset ještě chvíli počkat. Kvůli práci totiž Andrea nemyslí na nic jiného. „Musím přiznat, že můj snoubenec si zaslouží obrovský respekt, že to se mnou všechno vydrží a chce si mě i nadále vzít. Ale hned to nebude,“ cituje Andreina slova časopis Blesk. Dýdžejka totiž má diář plný i na půl roku dopředu, jak píše Expres. Svatba by sice plánovat šla, ale Andrea se chce vyhnout zbytečnému stresu, který by ji přivodil úzkosti.

Každopádně už oba mají jasno, že svatba bude malá jen s rodinou a přáteli, kousek od Prahy a proběhne příští rok na podzim. Andrea se teď snaží také naplno věnovat své dceři Aničce, které navíc pomalu a jistě začíná puberta.

Zdroje: Blesk, Expres