Amputaci nohy měl Víťa Starý tajit tři čtvrtě roku!

Kdysi velmi oblíbený a nadaný muzikant Víťa Starý si v posledních měsících zažívá pravá muka. Po jeho dlouhodobém boji s alkoholem a drogami přišla na veřejnost informace, že kvůli cukrovce, kterou hudebník trpí, přišel o kus nohy. Podle některých měl svou amputaci před fanoušky tajit dlouhou dobu.

Víťa Starý býval kdysi idolem fanynek, které by za něho daly život. Jenže ani jemu se nepovedlo unést nápor slávy. Pomoc začal hledat tím nejhorším možným způsobem. Spadl do spárů drogových démonů, začal zanedbávat své zdraví, a to se na něm nyní krutě podepisuje.

„Víťovi museli amputovat část nohy. Je silný diabetik a už to nešlo jinak,“ sdělil Sedmičce prý mimořádně dobře informovaný zdroj z okolí zpěváka. „Víťa má bohužel zanedbaný diabetes. Teď už k lékařům chodí, ale léta na to kašlal. A kvůli komplikacím bohužel musel skončit v práci. Chodí chudák o holi, hrozí mu i invalidní vozík,“ prozradil pro web eXtra.cz jeho kamarád koncem minulého roku.

Podle dostupných informací Víťa tuto situaci nenese vůbec dobře. Jeho psychický stav je vážný, navíc celou amputaci tajil dlouhého tři čtvrtě roku. „Víťa tu nohu nemá už tři čtvrtě roku. Divím se, že s tím média přišla až teď,“ vyjádřil se jeho blízký přítel.

Jenže jak uvádí portál Expres, někteří jeho přátelé tvrdí, že Víťa žádnou amputaci nepodstoupil a jsou to pouhé výmysly. Druzí dodávají, že navíc Vítek není úplně čistý a občas ještě nějakou drogu užije. „Je na tom lépe než dříve, ale rozhodně to neznamená, že úplně vyhrál. Prý si občas něco dá, ale určitě už nejede v takovém množství jako před lety.“

Zdroje: eXtra.cz, Expres