Americká zpěvačka LP si do svého nového klipu vybrala herečku Radku Pavlovčinovou. Radka porazila 350 žen a střihla si v něm líbací scénu

Tohle se poštěstí jen málokomu. A slovenská herečka, která ale působí v Česku, Radka Pavlovčinová může mluvit o opravdu splněném snu. Vydala se totiž na konkurz k novému videoklipu dvaačtyřicetileté zpěvačky známé jako LP (Laura Pergolizziová), který se natáčel v Praze. Ze 350 zájemkyň to byla právě ona, kdo sympatické zpěvačce padl do oka, píše web Expres.

Videoklip k písni s názvem One like you (Někdo jako ty) už má na YouTube přes 268 tisíc shlédnutí, a to je k vidění teprve od 21. června. To u zpěvačky jako je LP není nic neobvyklého. Dokonce ani pro Radku není spolupráce s americkým štábem novinkou. V minulosti si zahrála ve videu zpěváka Kanye Westa. Taková zkušenost jistě není k zahození. Sama Radka přiznala, že by se jí líbilo, kdyby jí otevřela bránu do světa.

„Asi bych si to i přála, ale i kdyby ne, byla to úžasná zkušenost, splněný sen, a hlavně setkání s úžasnou osobností, stejně jako s jejím týmem,“ promluvila Radka o natáčení v rozhovoru pro Expres. S LP se prý skamarádila, sledují se na sociálních sítích, píšou si a posílají hlasové zprávy. Popsala ji jako úžasného člověka, přátelskou, pohodovou osobu, která si dokáže udělat legraci jak sama ze sebe, tak z ostatních. Z jejich prvního setkání ale byla dost nervózní.

„Byla jsem strašně nervózní z našeho prvního setkání, zda se jí budu líbit, zda jsem ta, kterou hledá. A i já jsem byla moc zvědavá, jestli ona je ve skutečnosti tak kouzelná, jak působí,“ svěřila se Radka pro časopis Blesk. Zpočátku se jí prý zdála dost plachá, ale zároveň jí dostala tím, jak byla usměvavá a roztomilá, řekla pro Expres. Později se však odhodlala jít si s ní promluvit. Byla neuvěřitelně přátelská. Bavily jsme se o cestování, koncertech… Mluvily jsme o Praze, o lidech a mezilidských vztazích. Po deseti minutách opět zmizela a najednou přišel režisér a řekl: Máš to,“ popsala herečka svůj úspěch. Nebylo vůbec jisté, jestli se Radka dostane do užšího výběru. Je totiž o něco vyšší než LP a toho se režisér bál.

Zpěvačce to ale nevadilo a v klipu s Radkou předvádí pěkně žhavou líbačku. Radka, co by kabaretní tanečnice, LP učaruje už u vchodu a ta z ní pak nespustí oči. Samotné natáčení zabralo pouze jeden den a, jak se Radka pochlubila Blesku, LP pak všechny zúčastněné pozvala na drink.

Zdroje: Expres, Blesk