Americká manželka Tomáše Vernera promluvila o životě v Česku a strachu z porodu. Nechá jí v tom Verner samotnou?

Krasobruslařka Tammy Sutanová, teď už Vernerová prozradila, jak se jí líbí život v Česku. S naší hvězdou krasobruslení Tomášem Vernerem očekávají druhého společného potomka. Co jim v naší chybí?

Rodina už žije v Česku skoro tři roky. Tammy je zde velmi spokojená, i přesto, že se cítí být pravou Američankou.

,,Myslím, že je mezi nimi celkem rozdíl. Řekla bych, že lidé v Česku jsou rodinnějšími typy, když to srovnám s Američany. Aspoň mně to tak připadá. Záleží samozřejmě na konkrétní rodině a jejích členech, nicméně řekla bych, že Češi jsou velmi zaměření na rodinu. Třeba o Vánocích okolo sebe vždy slyším, že každý jede domů za rodinou, a to mi přijde opravdu pěkné.“ přemýšlela nad rozdíly mezi národnostmi v rozhovoru pro Blesk.

Verner bral ale vše s nadhledem a postěžoval si na nedostatek fast foodů v České republice. Těhotná Tammy má totiž chutě, a není zde z čeho vybírat.

Pro Vernerovi bylo rozhodnutí žít v Česku snadné. Tomáš se už v minulosti svěřil Českému rozhlasu, že už v úplných začátcích vztahu věděl, že potkal pravou ženu, kterou si bude chtít vzít. Sen se mu splnil a dnes už tvoří stabilní pár.

Tammy se kvůli němu dokonce musela naučit základy češtiny. Komunikace v angličtině je totiž občas oříšek.

,,Občas je to trochu náročnější. Pomocí gest rukou se toho dá vyjádřit hodně, to jsem už zjistila. Naučit se základy češtiny ale taky nebylo tak hrozné. Díky tomu je to rozhodně všechno jednodušší. Dokážu se dostat, kam potřebuji, zvládnu si objednat jídlo. To základní zvládám v pohodě. A když je potřeba, internetový překladač taky dost pomůže,“ popsala kráska s thajskými kořeny.

Ty zdědí i chlapeček, který má přijít na svět v květnu. Protože doufali v holčičku, jméno pro druhého chlapečka nemají. U porodu prý Verner bude, Tammy by ho nechtěla ochudit o krásný zážitek, ačkoliv jsou oba z porodu nervózní.

Jsme tedy zvědaví, zda se pár miminkem včas pochlubí!

Zdroj: Blesk, Český rozhlas