Alois Náhlovský reagoval na Silvestra s Bohdalovou: „Všichni se tam předváděli. Jsem rád, že mě vystřihli.“

Největší flám s Jiřinou Bohdalovou (90) se bude nejspíš probírat ještě hodně dlouho. Po aféře, kdy publikum nemělo roušky ani respirátory, se řešilo vystřižení umělců z pořadu. A někteří byli opravdu naštvaní! Jenže našli se tací, kteří jsou nakonec rádi. Mezi ‚vystřižené‘ hvězdy patří i bavič Alois Náhlovský (72). Ten se svěřil Expresu, že mu to vůbec nevadí. „Chtěl jsem, aby mě vystřihli. Byla to taková divná estráda,“ překvapil výrokem. Co bylo na pořadu tak divného?


Měl to být pořad, který zakončí celý rok a nabídne skvělou zábavu v poslední večer roku 2021. Zároveň se jednalo o jubilejní oslavu devadesátých narozenin Jiřiny Bohdalové, a tak se pořad hemžil hvězdami. Jenže na některé se nedostalo. Například herci Luděk Sobota, Bolek Polívka, Martin Dejdar byli jedni z těch, kdo svoje scénky natočili, ale do finálního sestřihu se nedostali. Dejdar se rozčiloval i veřejně na sociálních sítích a nazval pořad ‚odpaďákem‘.

Jenže teď přišel Alois Náhlovský s tím, že se vůbec nic neděje a za vystřižení z pořadu je naopak rád.

Je mi to jedno, že mě vystřihli. Řekli mi, že ta verze se mnou, Bolkem Polívkou a Luďkem Sobotou bude v televizi asi až za dva měsíce. Byl jsem ale rád, že jsem tam nakonec nebyl, protože by zase psali, že jsem nenažraný a byl jsem ve dvou programech. Docela jsem chtěl, aby mě vystřihli,“ prozradil Náhlovský, který tentýž večer účinkoval i v pořadu Všechnopárty s Karlem Šípem.

„Mělo to celkem slušnou odezvu, byl tam i Mirek Donutil, velmi dobrý kluk a herec, a taky Sandra Pogodová, to je taková živoucí liška, která má ráda srandu, takže to bylo dobré,“ řekl bavič. Sice pořad Bohdalovou nesledoval, ale dle něj nebyly ohlasy úplně dobré.

Taková divná estráda to byla. Jiřina tam seděla a všichni se tam předváděli a gratulovali jí. Jako pořad dobrý, ale na Silvestra? To mají být nějaké srandy! Já se rád třeba koukám na ty nové mladé kluky, co dělají stand-up comedy. Některé znám i osobně. Nejsem takový ten starý a zapšklý, co neuznává nový humor,“ zkritizoval Silvestra Náhlovský.

Těšíme se, kdo další z vystřižených se ozve. Už teď je ale jasné, že o Silvestru s Bohdalkou se bude mluvit ještě hodně dlouho.

Zdroj: Expres, Instagram