Alice Bendová opět ukázala vnady: Tomuhle sexy tělu táhne na padesát

Při pohledu na Alici Bendovou by málokdo uvěřil, že jí bude letos padesát let. Na svém Instagramu se pravidelně chlubí snímky, na nichž pyšně vystavuje svoje vnady. A že se nemá za co stydět! Postavu má jako sexy dvacítka!

Herečka své fanoušky často oblažuje fotografiemi z Tenerife, kde tráví spoustu času. Jelikož je pracovně vytížená, na cestu zatím nebyl prostor, rozhodla se však tuto skutečnost alespoň trochu odlehčit. Nasdílela starší snímek v plavkách, kde se vyhřívá v bazénu.

„Když dneska koukám ven, ani se mi nechce věřit, že už za 2 měsíce tohle může být realita. Původně jsem sem chtěla dát fotku krajiny z dnešního rána, ale pak jsem si to rozmyslela,“ napsala k příspěvku. Své sledující navnadila, ti se jistě těší na snímky, které budou po jejím odletu následovat. Nejen její postavy, ale i krásné scenerie, které Tenerife nabízí.

Fanoušci neváhali ihned přispěchat do sekce komentářů a začali opěvovat její krásu a fit postavu. „Kočena. Ovšem jako vždy na všech fotkách. Aličko, kdybste si dala na sebe pytel, budete top,“ rozplývala se jedna ze sledujících, zatímco muži se shodovali na stejné frázi: „To je krásný pohled,“ zaznělo několikrát.

Alice rozhodně ví, jak upoutat pozornost. Ostatně, může si to dovolit.

Zdroje: Instagram