Alice Bendová na oko oznámila rozchod se svým snoubencem kvůli okukovačce na pláži. Hned dostala nové nabídky

Alice Bendová si ze svých sledujících udělala dobrý den, když před pár dny sdílela na svém Instagramu krátké video z pláže. Herečka totiž tráví léto na Tenerife se svým snoubencem Michalem Topolem a svými dětmi. Kromě opalování se u bazénu, výletů nebo povalování se na pláži musí však Alice řešit také možnou konkurenci v podobě mladých štíhlých krásek.

Právě blízko k nim si Michal rozložil deku, aby měl kromě tepla a písku ještě skvělý výhled. Alice z toho natočila krátké video, ve kterém toto svému snoubenci právě vyčítá. „Alí, podej mi pivo, prosím tě,“ žádá Michal svou snoubenku. Ta však naštvaně opáčí. „To víš, že jo. To určitě. Za to jaký jsi vybral místo, tady na pláži. Příště už nebudu chodit pozdě a vyberu si já.“ Michal zřejmě nechápe, co je špatně, načež mu Alice vmete do tváře, že napravo od nich sedí dvě krásky. „Na to se mám celý den koukat? Na to tělo hubený?“ ptá se Alice podrážděně. „Ty nemusíš, ale já jo,“ odpovídá Michal a následně Alici doporučí, aby se přestěhovala o kus dál ke španělským starouškům.

Tak co? Připadá vám to jako vtip? Podle tónů jejich hlasů to vypadá spíš, že by k rozchodu klidně mohlo dojít. Alice navíc video doplnila o vážný popisek. „Skoro padesátiletá hledá porozumění, lásku, pochopení a zázemí. Společné výlety vítány. Jsem vděčná za vše. Pište z celé ČR, beru všechno. Věk je jen číslo,“ nabízí se herečka, která je s Michalem zasnoubená už od roku 2021. Ačkoli je mezi nimi zhruba 14 let rozdíl, skvěle si rozumí. Tento příspěvek však jejich zamilovanost spíš vyvrací.

Skalní fanoušky její příspěvek však nevykolejil. Ti už znají Aliciin humor a ihned poznali, že nic nebude tak, jak se na první pohled a poslech zdá. Herečka v následujícím příspěvku sdílela společnou vysmátou fotku a spekulace o rozchodu tím ukončila. „Já si ho teda nechám, ptáka starýho,“ smála se Alice. „Děkuji Vám za Vaše úžasné nabídky k výletům, společnému životu a dokonce i k svatbě. Michal jich také pár dostal.“

Je vidět, že tihle dva k sobě pasují, jako levá ruka k pravé. Ne každý muž by totiž pochopil, když jeho milá zveřejní video, kde ho napadá z „očumování“ mladších holek, a navíc si u toho rovnou hledá nového chlapa. Aliciini fanoušci jí však v komentářích ujišťovali, že ona vydá za mnohem víc, než takové dvě holky.

Zdroje: autorský text, Instagram