Aleš Cibulka šel s pravdou ven: Miloval Petru Janů, sledoval ji a schoval si její žvýkačku!

Zpěvačka Petra Janů oslavila 19. listopadu své 70. narozeniny a při té příležitosti jí samozřejmě přála spousta kolegů a přátel. A například herec Aleš Cibulka (45) opěvoval zpěvačku velmi originálním způsobem. Na svém Instagramu prozradil tajemství o svých citech.

Aleš Cibulka se považuje za velkého obdivovatele Petry Janů. Prý se do ní šíleně zamiloval už jako malý kluk.

„Dodnes mám všechny její desky, plakáty, neutekl mi jediný rozhovor s ní, fotografiemi jsem polepil celý svůj dětský pokoj a všechny její písničky umím zpaměti,“ napsal k černobílým snímkům, jež v tomto případě posloužily jako důkaz o oddanosti. Prý se dokonce musel píchnout do prstu, aby získal jedinou desku, která mu v sérii chyběla. „Desku Už nejsem volná mám doma dodnes, a dodnes je od krve,“ napsal Cibulka dále. Láska k Janů ho navíc nasměrovala i do budoucna.

„Když jsem šel v osmnácti do Prahy na školu, vybíral jsem si internát podle toho, kde bydlela. V Dejvicích jsem byl od jejího bydliště vzdálen asi dvě stě metrů. Často jsem ve škole chyběl na první hodině, protože jsem se tajně skryl na nedaleké lavičce ve Stavitelské ulici, a potají jsem sledoval, jak má hvězda venčila svého psa,“ přiznal svou posedlost zpěvačkou, což už možná hraničí s mezí zákona.

Petra Janů dokonce jednou vyplivla žvýkačku cestou na pódium a Cibulka si jí nechal, uložil do krabičky a má jí dodnes.

„Vím, dneska se tomu, co jsem dělal, říká odborně ‚stalking‘ a jsou za něj dost vysoké tresty. Já se ale Petře před lety se vším svěřil. Samozřejmě postupně, všechno najednou by asi nevydýchala. Dneska jsou z nás přátelé, máme se rádi, ale můj obdiv k ní nemizí,“

tvrdí herec. Jak se však tvářila Janů na celé přiznání, s tím už se nepochlubil. Doufejme, že zpěvačka byla hercova jediná „oběť“.

Zdroj: Instagram, redakce