Alena Šeredová se pochlubila půvabnou rodinkou: Zveřejnila snímek své rozkošné dcerky

Bývalá Česká Miss a modelka Alena Šeredová řekla podruhé v životě své ANO. Své srdce svěří do péče svému současnému snoubenci a otci malé dcerky, Alessandru Nasimu. Nasi je známý miliardář a jeden z dědiců italské automobilky Fiat. Po nevydařeném manželství s fotbalistou Gianluigi Buffonem, z něhož má Alena dva syny, se na modelku opět usmálo štěstí.

Alena žije v Itálii již řadu let a na konci roku 2014 se zde seznámila se svým budoucím manželem, se kterým má již malou dceru. Alessandro nespěchal s žádostí o ruku své partnerky. Ale i pro tento okamžik nadešel ten správný čas a miliardář po mnoha společných letech konečně poklekl. Učinil tak na dovolené v Řecku, kde si užívali společnou rodinnou dovolenou.

Modelka na Alessandra pěje jen samá slova chvály. Dědič Fiatu dobře vychází s jejími syny z předchozího manželství. Šeredová žila devět let s italským fotbalovým brankářem Gianluigi Buffonem, se kterým má dva syny Luise Thomase (14) a Davida Leeho (12). Její nový přítel Alessandro je považuje za své a všichni spolu dohromady krásné vycházejí.

Na Instagramu se nyní modelka pochlubila společnou rodinnou fotkou, kde je uprostřed ni zachycen malý blonďatý andílek. Celé rodince to neskutečně sluší a samotní Alena vypadá naprosto spokojeně. Kdy se dočkáme další prominentní svatby je však nyní otázkou.

Zdroje: Instagram