Al Pacino si sáhne hluboko do kapsy! Neuvěřitelné, kolik musí platit mladičké expartnerce na dítě

Hollywoodský herec Al Pacino (83) se ve vyšším věku stal opět otcem. Nebude to ovšem levná záležitost. Na výživné bude muset platit 690 korun měsíčně, přičemž tato částka může růst v závislosti na jeho ročním výdělku.

Podle právních dokumentů, které získal portál TMZ, Al Pacino a jeho nyní již bývalá partnerka, úspěšná producentka Noor Alfallah (29), se kterou v červnu přivítali na svět syna Romana, právě uzavřeli dohodu o péči o dítě. S Noor se rozešel už po třech měsících od narození potomka. Péče je rozdělena tak, že dítě, které má nyní pět měsíců, bude bydlet s Noor a herec bude mít právo na návštěvy a „půjčovat si“ ho na delší dobu, například na dovolenou či svátky. Oba rodiče musí spolupracovat při určování dovolené či později prázdnin a oba budou mít stejné slovo při rozhodování o školní docházce a mimoškolních aktivitách syna.

Pokud jde o výživné, Al Pacino musí zaplatit 2 500 000 korun předem a je povinen platit 690 000 korunměsíčně jako základní výživné. Kromě toho bude muset odvádět 1do vzdělávacího fondu pro syna a na konci roku by mohl zaplatit až 4 000 000 korun navíc, a to v závislosti na svém výdělku. Měl to zapotřebá na stará kolena?