Agáto, co se děje? Místo Soukupa nastoupila Ornella

Vaření, sex a vztahy. Tak vypadá nová show Agáty a hned v prvním díle uvidíme její kamarádku Ornellu Koktovou. Otec Agátina dítěte Jaromír Soukup ze společného profesionálního života zmizel.

Jak se říká, „nic v životě není věčný, ani láska jedný slečny“. A o Agátě Hanychové to platí dvojnásob. Show Agáta Jaromíra Soukupa má za sebou exitus. Byť entrée bylo grandiózní. Soukup už vedle Hanychové minimálně po pracovní stránce nebude a má svoje vlastní pořady, pochopitelně na svém vlastním televizním kanále.

Agáta nelenila a přišla s novým pořadem „Holčičky„. Z názvu vyplývá, že si Agáta bude do pořadu zvát další děvčata a kromě vaření, budou řešit důležitá holčičí témata, jako jsou vztahy nebo sex. Hned v prvním díle bude Ornella Koktová.

Přestože se Agáta Hanychová ještě nedávno na sociálních sítích dušovala, že musí zvolnit, protože stres a hektický životní styl ohrozil její zdraví i zdraví miminka, které se Soukupem čeká, opět naskočila do procesu povinností.

Otázkou tedy zůstává, proč byla show s Jaromírem zrušena, když důvod příliš vysokého pracovního nasazení už padl. Lze jen spekulovat, jestli to byla nízká sledovanost nebo jednoduše společný pracovní projekt vztahu nesvědčil.

Zdroj: Redakce, Instagram