Agátin porod Jaromíra vyčerpal. Z unaveného tatínka si dělali legraci fanoušci i známé osobnosti

Jedním z nejočekávanějších miminek letošního roku byla bezpochyby dcera Rozárka Agáty Hanychové (37) a Jaromíra Soukupa (54). S novým přírůstkem se na svém Instagramu pochlubila Agáta už pár hodin po porodu. Svěřila také, jak porod zvládal Soukup, pro kterého byla přítomnost u porodu premiérou.

I když se Hanychová porodu bála, zvládla jej na jedničku. Na svět v úterý večer přivedla své třetí dítě, dcerku Rozárku Soukupovou. A zatímco novopečená maminka jen zářila, tatínek Jaromír Soukup byl z porodu očividně velmi vyčerpaný, píše Blesk. Není ale divu, podle slov Hanychové to totiž pro Soukupa bylo poprvé, co byl u porodu, i přes to, že malá Rozárka je pro něj již třetím dítětem, píše web TN.cz.

„Zvládla jsem to a Jaromír taky. Rozárka je teď na měření a vážení. Já už bych se šla osprchovat, ale musím ještě ležet. Dělala bych živák, ale Jaromír nechce, prý nejsem normální,“ řekla se smíchem Agáta ve videu, které sdílela na sociálních sítích. Z videa se zdá, že pro Soukupa byla celá událost mnohem náročnější, než pro Agátu, čehož si rychle všimli všichni diváci.

Z unaveného tatínka si tak v komentářích dělali legraci fanoušci i známé osobnosti. „Gratuluji tobě i Jaromírovi, který evidentně rodil za tebe,“ vzkázala například modelka Lucie Šlégrová. „Gratuluji. Jaromír vypadá spíš jak po porodu. Chudák, úplně vyřízenej. A Agáta vysmátá jakoby nic. To je ďáblík. Takový energie, wau,“ rýpnul si fanoušek.

Pyšná je i trojnásobná babička, herečka Veronika Žilková. „Moje statečná dcera ještě včera utíkala před koledníky, pak připravila Velikonoce celé rodině a dnes si odskočila do porodnice. Agátko, jsi největší frajerka a Rozárko, tebe s láskou vítáme,“ napsala hrdá herečka na svém instagramovém profilu.

My se ke gratulacím samozřejmě přidáváme a trojnásobné mamince i malé Rozárce přejeme hodně štěstí a zdraví!

Zdroj: Instagram, blesk.cz, tn.nova.cz