Agátě se komplikuje život! Nečekanou ránu jí zasadil Prachař!

Jak známo, influencerka Agáta Hanychová (38) dopřála každému z jejích tří dětí vlastního tatínka. V jejím případě má ale také trojnásobné problémy se sladěním představ o péči a výchově v rámci jejich střídavé péče o potomka. Momentálně svádí největší boj o dcerku Rozárku s Jaromírem Soukupem (54), ale do toho ale přišla rána i ze strany Jakuba Prachaře (40).

A mateřská euforie po narození třetího dítěte Agáty Hanychové, sedmiměsíční Rozárky, začala rychle opadat, když cítila napětí ze strany jejího tatínka Jaromíra Soukupa. Ten měl velké problémy s její mediální společností a zřejmě se ve stresu zlobil bohužel i na nejbližší. Agáta přestala po dvou měsících kojit a začala opět kouřit. Krize vyvrcholila prudkou hádkou ještě v Marbelle a rozchodem. Malou Rozárku pak zakázala Soukupovi navštěvovat, a tak si to vymohl soudně prozatímním rozhodnutím. Zároveň ji Agátě zakázal kvůli jejímu bezpečí ukazovat na fotkách a videích na Instagramu.

Pro známou influencerku je to ale velká rána pod pas. Už léta sdílí s jejími sledovatelkami své soukromí, do kterého jsou přirozeně začleněny i její děti. Navíc si nedávno zřídila na Instagramu nový profil s názvem Agáta Family, ve kterém ukazuje, jak tráví s dětmi volné chvíle doma či na výletech. Toto, v souvislosti s rozruchem kolem Agáty a jejího bývalého i současného vztahu, bylo zřejmě trnem v oku tatínkovi malé Mii (5), populárnímu herci, muzikantovi a moderátorovi Jakubu Prachařovi (40), a Agátu překvapil zákazem sdílet na Instagramu záběry.

Hanychová se vyžalovala v živém vysílání na Instagramu, že má toho mnoho a nestíhá, když se jí „holčičky“ ptaly zda bude i nadále přidávat příspěvky na profil Agáta Family. Ujistila je, že bude, ale zmínila nový problém. „Ještě do toho se tatínek číslo dvě také pomátl a nesmím dávat Miu na Instagram. Nekomentuji tu pána, který nonstop pracuje. Místo toho, aby s ní byl, tak je s ní chůva. Je to prostě d*bil, to jsem neřekla toto slovo. Tak tam Mia teď nemůže být,“ svěřila se s novinkou, která ji jistě nepotěšila. Ale tento postoj není u Prachaře nový, ještě během vztahu s Agátou byl také proti, aby Miu ukazovala, tehdy se rozhodla to začít ignorovat až poté, co se rozešli. Je otázka, jak obejde představy její ex teď.