Agáta Hanychová zostra: Tuhle paní na mém Instagramu neukazuj, řekla na adresu Schickové

O Agátě se ví, že se s některými svými kolegyněmi modelkami moc nemusí. Mezi jednu takovou patří třeba Simona Krainová, se kterou bulvární vody rozčeřila před pár měsíci. Tentokrát se ale nebála přímo ze svého živého vysílání vyhodit modelku Kristýnu Schickovou, píše web Expres.

Agáta se v živém vysílání spojila se svou kamarádkou Gábinou Wolfovou, která byla zřejmě na nějakém večírku. Během něho se přitočila právě ke Kristýně se slovy, že tohle Agátu jistě potěší. „Neukazuj tady tuhle paní u mě na Instagramu, prosím tě. Tak děkuju,“ ozvalo se místo z Agátiných úst místo nadšení. Gabriela se zatvářila trochu zaraženě směrem ke Kristýně, ale co může dělat. To jsou Agátina pravidla.

Agáta pak ještě dodala, že tuhle paní zkrátka nemá ráda a nechce ji mít na svém profilu. Redakci webu Expres to nedalo a zeptala se přímo Agáty, co má s Kristýnou za problém. „A to je kdo?“ reagovala Agáta sladce a přitom drsně na modelčino jméno. Expres připomíná, že podobným způsobem kdysi odpověděla Mariah Carrey, když se jí ptali na názor na Jennifer Lopez.

Kristýna s Agátou se totiž potkali i na stejném večírku o pár dní později, jenže dělaly, že jedna druhou vůbec nevidí, píše web Vipstar. Agáta vyrazila se svou sestrou Kordulou Stropnickou ve čtvrtek večer na otvíračku pražského baru Casablanca a holky se bavily hlavně spolu. Velmi jim to slušelo, jak se můžete přesvědčit na fotce výše.

Zdroje: Expres, Vipstar