Agáta Hanychová uspořádala dcerce krásnou oslavu, kde to roztočil zpěvák Jan Bendig. Jakub Prachař jako otec oslavenkyně chyběl

Dcera Agáty Hanychové a Jakuba Prachaře oslavila již šest let! K takovému výročí je vhodná krásná velká oslava a ta se také podařila. Veronika Žilková se pochlubila. Na zahradní dětské párty v Barbie stylu zazpíval zpěvák Jan Bendig a Agáta s Veronikou si společně s dětmi pořádně zatancovaly.

Šestiletá Mia Prachařová si užila krásné narozeniny, z nichž část babička Veronika Žilková ukázala veřejnosti na svém Instagramu. Zatímco Jakub Prachař se veselé a zábavné oslavy neúčastnil, kamarádů měla Mia kolem sebe spoustu. Trochu se blonďatá holčička styděla, a tak převážně tančila jen s maminkou, ale vypadalo to, že si zpěv Jana Bendiga užívají všichni. Podařilo se mu udělat show, která děti i Agátu s Veronikou opravdu bavila. Ostatní na oslavě spíše postávali a vypadalo to, že jsou spíše nejistí, co se kamery týče, ale Žilková s Hanychovou se skvěle bavily.

Nechyběla záplava růžové ani balónky na zahradní párty ve stylu Barbie, která se opravdu vesele rozjela. Mia dostala i spousty hezkých dárečků a blahopřání. Fanoušci Veroniky Žilkové obdivovali, s jakým úsilím se do zábavy pustila Miina maminka s babičkou. Je vidět, že po rozchodu se Soukupem modelce drží pěsti a jen ji podporují v tom, aby si z kritiky nic nedělala.

Úžasné, Vaše dcera je úžasná maminka. Mio vše nejlepší Benda je Král.

Tak u toho konce úplně brečím dojetím. Neskutečné překrásné.

Na to bude Mia vždycky vzpomínat, krásné narozeniny.

Všechno nejlepší, Mio. Krásná oslava! Honza Bendig jede. A kde je Miin tatínek?

I když má Mia kolem sebe spousty přátel a rodinných příslušníků, přece jen jí jeden ke štěstí nejspíš chyběl. Vypadá to, že na dětské oslavě se v tu chvíli nenacházel Jakub Prachař. Je smutné, když otec nepřijde (nebo není pozván) na oslavu narozenin své dcery. Věříme však, že si s Miou absenci vynahradí a nejspíš tak šestiletá princezna bude mít díky tomu oslavy dvě.

Jak se vám líbila oslava malé Mii? Za nás rozhodně skvělá Barbie oslava s Kenem Honzou Bendigem.

Zdroj: Instagram, autorský text