Agáta Hanychová se vysmála Shopaholicadel: Chtěla si pronajmout byt od Dopity

O životních zkouškách naší zřejmě nejbizarnější influencerky Shopaholicadel už ví celá republika. Minulý týden v pátek musela opustit byt a nastěhovat se zatím do hotelového pokoje. Stále dokola se snaží veřejnost přesvědčit o svých pravdách (že potratila, že Jana Kulase miluje atd.), nikdo jí to ale už, jak se říká, nežere.

Adéla Pulcová je totiž známá svým podivným a nevhodným chováním, vyjadřováním a k tomu všemu se nedávno přidalo ještě žebrání o peníze od svých sledujících na sociálních sítích. Kvůli tomu má také Adéla problémy sehnat nový byt, kam by se svou láskou uchýlila. A proto to zkusila i u Miroslava Dopity, prozradila Agáta v nedávném živém vysílání, ke kterému přizvala svou kamarádku Ornellu Koktovou.

Jenže tam tvrdě narazila. Konkrétně na Agátu. Adéla žádala Dopitu, jestli by si od něj nemohla pronajmout byt. Agáta mu to však důrazně nedoporučila vzhledem k její nechvalné pověsti. Druhý den mu volala znovu, ale zvedla to Agáta a hrála si na realitní makléřku. „No, Adélo, my vám ten byt nemůžeme pronajmout, protože házíte zvířata z okna,“ prohlásila Agáta bez obalu na adresu youtuberky, kterou navíc nazvala dementkou.

Velmi vtipná byla situace, která tomu předcházela. Když totiž Bea, Agátina asistentka, zmínila dotaz na Shopaholicadel, Ornella myslela, že se jedná ho Shopaholic Nicol, alias Nikolu Čechovou. Obě se tomu velmi smály. Došlo ale i na smutnou skutečnost, že Shopaholicadel nemůže nový byt najít, tomu se ale Agáta vůbec nediví. Při představení se do telefonu totiž použila svou přezdívku.

Zdroje: Autorský text