Agáta Hanychová schytala vlnu nevole za to, jak nosí dceru v nosítku

Zdá se, že čím víc se Agáta ukazuje na veřejnosti anebo na svém Instagramu, tím víc lidem začíná vadit. Od porodu dostává pořádně zabrat a sledující ji vůbec nešetří. Tentokrát se strhla vážná debata kvůli Rozárce v nosítku, se kterou natočila video u vaření.

Sama Hanychová ve videu říká, aby jí lidé nepsali nic k tomu, že má malou v nosítku špatně, protože tak to není. Ovšem i přesto se dočkala mnoha nepříjemných komentářů, které se snaží trojnásobné mamince radit. Takových nevyžádaných rad dostane Agáta zřejmě ještě spoustu, ale nevypadá, že by ji to nějak rozrušovalo. Na rozdíl od Evy Burešové, která se snaží ve svých diskuzích vždycky ukázat, že se sledující pletou a ona má pravdu, Agáta prostě mlčí a nechává své fanoušky, aby ji zasypávali komentáři.

Proč ji máte pořád tak u sebe? Špatně se jí dýchá a pěkně ji rozmazlíte. Nebudete se od ní moci hnout, zvykne si na samé houpání. Dát ji do pokoje, ať má klid a ať si trochu popláče…

Máte malou vtom nosítku dost špatně nastavenou. Respektive nosítko na malé a těle. Měla byste ji mít výše a více podsazena zádíčka.

Kupodivu se zvedla opravdu velká nevole, protože Agáta s miminkem v nosítku i grilovala. Ale abychom jejímu publiku nekřivdili, tak ne každý měl v plánu ji div ne lynčovat, ale dokonce se dočtete i pár zastání.

Vůbec mě nezajímá, co se vaří, ale na ten přehled nosítkových hysterek se tu podívám. Nekojí, blbě nosí, a ještě děcka večeří oxo tee… Agáto my budeme v pekle v jedné sekci.

Pane bože… Agáta není malá holka a určitě moc době ví, co je pro její dceru vhodné. Tak si odpusťte ty komentáře ohledně nosítka a věnujete se, milé dámy, raději vaření.

Vypadá to, že je možná modelka touto kritikou už zaskočená, protože zatímco před tím přidávala své příspěvky i několikrát denně, tak nyní se její fanoušci další fotky či videa nedočkali.

Zdroj: Instagram, autorský text