Agáta Hanychová po rozchodu. „Vždy držíme při sobě.“

Agáta Hanychová je momentálně středem zájmu všech médií i celebrit. Některé se jí snaží radit, jak má žít a jiné jí dávají pořádné kapky. Po rozchodu s Jaromírem Soukupem zažívá Hanychová opravdu těžké období, ale nevzdává se a ukazuje i dobrou stránku věci. Drží s rodinou.

Agáta Hanychová a její rozchod je nyní hodně diskutovaným tématem a často se vše točí kolem jejího rozchodu s Jaromírem Soukupem, o kterém informovala na Instagramu, aniž by to prý probrala s ním. Jaromír Soukup má sám své vlastní problémy, ale přesto není středem takové pozornosti, jako právě jeho bývalá partnerka, se kterou má dcerku Rozárii. Ta se narodila 11. dubna 2023 a v září už dvojice nebyla spolu…

I přestože teď všichni dávají Agátě zabrat, ona se nevzdává. Často je na sociálních sítích vidět, že tráví čas v rodinném kruhu a parťačku jí dělá maminka, která také nemá štěstí na lásku a sama zbyla na pět dětí. Společně tráví čas a pomáhají si, což je opravdu moc hezké.

Hanychová se snaží ukázat, že i když je její maminka posuzována podle počtu mužů a dětí, které s každým má, tak jsou vlastně báječný tým. A stejně tak drží s celou svou rodinou. Na svém Instagramu totiž zveřejnila fotografii, na které je její nevlastní bratr Vincent Navrátil se třemi jejími ratolestmi. Vypadá to, že jsou spolu všichni spokojení, a tak to má být.

Naše rodina, ač podle všech článků je opravdu příšerná, vždy drží při sobě! A bráchovi jsem právě zkazila image.

Vincent Navrátil se vydal ve stopách Veroniky Žilkové a stal se divadelním a filmovým hercem. Podle jeho Instagramu se v poslední době věnuje Stand up vystupování v show Kamikaze, na kterém spolupracuje s kolegy Alexejem Kolvou a Ondřejem Kubinem.

Zdroj: Instagram, Wikipedie