Agáta Hanychová o své minulosti: Dítě za Mercedes k Vánocům

Agáta Hanychová a její bratr Vincent Navrátil už několik týdnů spolu dělají nový pořad s názvem Taky názor. V něm se většinou opírají do slavných osobností, dělají si z nich legraci nebo debatují nad některými skandály. V nejnovějším díle přišla řeč i na Agátin vztah se slovenským miliardářem Borisem Kollárem.

Ten tedy neměl moc dlouhého trvání, možná ani tak docela nešlo o opravdový vztah. Jak Agáta v pořadu řekla, byla s ním jednou na večeři a bylo to ještě v době, kdy byla bezdětná. Boris už v té době nějaké děti měl, ale zatoužil jedno mít také s Agátou. A aby jí dokázal vážnost svého rozhodnutí, k Vánocům jí koupil Mercedes.

Byl to prý nejdražší dárek, jaký kdy Agáta dostala. Sourozenci se totiž dotkli tématu Vánoce a právě nejdražšího dárku. Když se svým Agáta svěřila, Vincent se obrátil do kamery a nabídl Borisi Kollárovi, že by s ním zašel rád na večeři. Agáta ho však přerušila s tím, že Boris ale potřebuje dítě. A to by s Vincentem jaksi nešlo.

I Vincent promluvil o svém nejdražším dárku. S pomocí Agáty přišel na to, že od své matky dostal pásek značky Louis Vuitton, který stojí okolo deseti tisíc korun. Přiznal se ale, že je mu trapné ho nosit. O takové dárky nestojí.

Zdroje: Autorský text, Taky názor