Agáta Hanychová na nic nečeká: Nový spolubydlící po rozchodu se Soukupem

Jen čtyři měsíce po příchodu jejich dcery Rozárky na svět přišla nečekaná zpráva – Agáta Hanychová (38) a Jaromír Soukup (54) se rozhodli pro rozchod. Zatímco televizní ředitel Soukup se snaží dojímat své diváky ve svých pořadech, Agáta, matka tří dětí, na nic nečeká a domů si stihla nastěhovat jiného muže.

Bývalý sportovec Mirek Dopita (41), s nímž má Agáta 12letého syna Kryštofa, prochází momentálně rozvodem a jak zjistil Blesk, své kury si vybalil právě u své ex. „Pavel se nám chlubil, jak se přestěhoval a že už u Agáty i spí!“ prozradil dále Blesku člověk z Mirkova okolí.

„V jednom nočním klubu výmluvně popisoval, že už se tam cítí jako doma,“ dodal ještě zdroj. Když byla ale dotázána Agáta, jak to tedy je, vše zapřela s tím, že se nehodlá vůbec vyjadřovat. Nakonec si to ale přece jen rozmyslela.

„Je pravda, že se Mirek rozvádí, proto má u nás nějaké věci a čas tráví u nás. Asi třikrát už tu spal v pokoji našeho syna,“ překvapila veřejnost Hanychová, jež byla v posledních letech viděna s Dopitou i na veřejnosti, zřejmě kvůli synovi. Agátě se tak vřelý vztah ex přítelem momentálně hodí, protože si sama prochází rozchodem s milionářem Jaromírem Soukupem, který je dle informací deníku Aha! v problémech a dokonce zadlužený.

S Agátou se Dopita seznámil v roce 2010, a o necelý rok později přivítali na svět jejich syna Kryšpína. Na počátku to vypadalo, že Hanychová konečně našla svou životní lásku. Mirek však v roce 2013 utekl z Česka kvůli finančním problémům na Bali. Agáta zpočátku tvrdila, že se rozešli kvůli jeho nevěrám a právním potížím, ale poté přiznala, že důvody rozchody přišly z její strany.

Dnes spolu dvojice velice dobře vychází. Možná i lépe, než kdykoliv předtím…

Zdroj: Blesk, Aha!