Agáta Hanychová je stále vdaná i za Prachaře: Církevní sňatek rušit nebude

Že je Agáta Hanychová silně věřící, by snad nenapadlo ani jejího největšího fanouška v republice. Ale je to tak. Redakci webu Extra Agáta prozradila další pikantnost z jejího minulého života s hercem Jakubem Prachařem. Kromě toho, že se vzali na radnici, proběhla i svatba v kostele.

Je to tedy stejný případ, jaký řešili například Ondřej Brzobohatý a jeho bývalá Taťána Kuchařová. Po oficiálním rozvodu musí ještě podat žádost o zrušení sňatku církevního. Jistě si ještě pamatujete, jak se v médiích hojně probíraly body v jejich žádosti, kterou údajně Kuchařová zveřejnila, aby tak svého ex pošpinila.

A i zřejmě proto, se Agáta rozhodla, že církevní sňatek s Jakubem rušit nebude. „Stále jsem pana Prachaře, takže se s Mirkem nemůžeme vzít v kostele,“ posteskla si modelka. „Já, když jsem viděla, jak je to složité, co dělá Brzobohatá Kuchařová, tak to tak nechám. Myslím si, že je to tak fér. S Jakubem mám taky dítě. Nevím akorát, co s Jaromírem, aby si mě mohl také vzít. Abych patřila všem třem,“ zavtipkovala nakonec v rozhovoru pro Extra.

Jaromír ani Jakub dopředu o její svatbě nevěděli. Zatímco Jaromír ji, podle zdroje webu Expres, špatně nese, Jakub by s ní měl být v pohodě. „Ti dva si nemůžou nic vyčítat. Kuba mě Mírovi přebral,“ odhalila Agáta. Vztahy mezi oběma ale prý byly v pořádku, dokonce spolu ještě nedávno chodili na pivo. Teď už ne, protože Agáta radši nechce Mirka nikam pouštět, jak řekla s nadsázkou.

Celý minulý rok byl pro Agátu dost náročný, ale i přesto se v jejím srdci našlo místo, aby za něj svému ex Soukupovi poděkovala. Na Nový rok totiž sdílela sestříhané video z toho, co za ten rok prožila, nevyjímaje porod dcerky Rozárky. Ve videu se tak mihl i Jaromír, jemuž také patřilo Agátino: „Díky všem zúčastněným.“

Zdroje: Extra, Expres, Instagram