Adriana Sklenaříková i po padesátce stále ohromující. Super štíhlé křivky zní dělají femme fatale. Múzou se stala pro Karla Lagerfelda

Ikona přehlídkových mol a múza více návrhářů, Adriana Sklenaříková, nepřestává ohromovat. I po dovršení životního jubilea a porodu dcerky si drží ultraštíhlé křivky a status femme fatale.

V 90. letech patřila Adriana Sklenaříková mezi nejúspěšnější české a slovenské topmodelky. Není se čemu divit, rodačka z Brezna se pro modeling jakoby narodila. Kromě zajímavých obličejových rysů dostala do vínku predispozici na perfektní postavu. Přirozeně štíhlá a přes metr osmdesát vysoká modrooká blondýnka se dokonce zapsala do Guinessovy knihy rekordů.

Adrianině rekordně dlouhé nohy kráčely po mnoha lukrativních molech, přičemž kráska ze Slovenska okouzlila i nejslavnější návrháře světa. Múzou se stala pro Karla Lagerfelda, přičemž padla do oka i Yves Saint Laurentovi.

Dnes má dva roky po padesátce a stále aktivní modelingovou kariéru. Stále lze obdivovat Sklenaříkové vosí pas a nekonečně dlouhé štíhlé nohy. Adriana si i po porodu své vytoužené dcerky drží ultraštíhlé křivky a status femme fatale.

Vyzařuje z ní nejen krása, ale i přirozený šarm, sexapeel a jakási nonšalantnost. Adriana zkrátka poutá pozornost všude, kde se objeví.

„Elegantní, charismatická, půvabná, talentovaná, zářivá, inspirativní, odhodlaná, hloubavá, podmanivá, inteligentní, neobyčejná, distingovaná, obdivuhodná, okouzlující.“ řekl Stomy Bugsy o Adrianě Sklenaříkové.