Adopce Aničky Pomeje. Petr Plaček se vyjádřil k adopci dcery Andrey Pomeje kladně

Dýdžejka Andrea Pomeje nedávno sdílela svou radost, když ji její přítel Petr Plaček požádal na dovolené o ruku. Jak to celé bere její dcera Anička, kterou má se zesnulým Jiřím Pomeje, se podělila i se svým přítelem.

Svou dceru Aničku její maminka před veřejností skrývá. Fotek sdílí jen velmi poskrovnu, a tvář Aničky nikdy není vidět.

Podle Andrey Pomeje si Anička svatbu s Petrem Plačkem dlouho přála, a když jí to maminka oznamovala, tak se prý rozplakala. „Měla šok jako já. Měli jsme ji na Facetime a dala si mobil pryč, aby nebylo vidět, jak ji to dojalo. Má vážně velkou radost,“ svěřila se eXtra.cz čerstvě zasnoubená Andrea.

Vztah mezi malou Aničkou a Petrem Plačkem je podle maminky láskyplný. Její přítel bere holčičku jako svou vlastní. S rodinou zesnulého Pomeje má stále dobré vztahy a bude s nimi řešit i situaci kolem adopce.

Na dotaz, jak to vidí sám přítel Petr Plaček, dostala redakce Extra tuto odpověď: „Já bych byl asi klidně pro, ale nechtěl bych, aby se přejmenovávala. Je a zůstane Aničkou Pomeje,“ říká Petr. Je tak zřejmé, že Jiřího Pomeje nechce nikdo nahradit ani ho nějak znevážit a jeho příjmení tak ponese Anička dále.

Zdroj: Extra, Instagram