Adéla Pulcová, alias Shopaholicadel, se zasnoubila. Její přítel poklekl uprostřed arény Oktagonu

Velmi kontroverzní influencerka a youtuberka známá jako Shopaholicadel sdílela na svém Instagramu video z její žádosti o ruku. O tu ji požádal její přítel a také youtuber Jan Kulas. Podle informací na jeho Instagramu jsou spolu od 10. března letošního roku a zdá se, že vše klape jak má.

Honzu zřejmě neodradili minulé zprávy o tom, že Adéla měla svého bývalého přítele Davida bít a údajně týrat své domácí mazlíčky. K fyzickému napadání Davida se v hlasové zprávě přiznala své kamarádce. Obhajovala to slovy, že si to zasloužil, protože si nevážil toho, co pro něj dělala a finančně ho dotovala, dočtete se na webu Antiyoutuber.

Jak se říká, láska je slepá a zvlášť ta hodně čerstvá. Nicméně Honza žádost o ruku plánoval už měsíc dopředu, jak se svěřil redakci webu Extra. Ta totiž byla přímo u toho, když poklekl. Stalo se to v aréně Oktagonu při sobotním galavečeru Red Face. Adéla vypadala jako princezna. Na hlavě měla malou korunku a dlouhé krajkové černé šaty. I když se to podle jejího outfitu moc nezdá, prý žádost o ruku nečekala.

“Nečekala jsem to, myslela jsem si, že chce někoho vyzvat na zápas,” řekla Adéla redakci webu Extra. S tím však nesouhlasí někteří komentující pod videem. Podle nich si Adéla prstýnek koupila sama dopředu a jen to svému příteli nařídila. I když Adéla je hodně bizarní osoba, tohle už by bylo asi příliš.

No a jak jim to spolu slušelo se můžete podívat v galerii webu Extra.

Zdroje: Instagram, Extra, Antiyoutuber