Adéla Gondíková se utrhla ze řetězu na dceřině maturitním plese. Celá maminka, shodují se fanoušci

Herečka Adéla Gondíková má za sebou další milník ve výchově dcery Nely Brouskové. Osmnáctiletá slečna bude za pár měsíců maturovat, a tak včera proběhl její maturitní ples. Adéla se svým sledujícím na Instagramu pochlubila sestříhaným videem, pod kterým se lidé shodují, že Nela je Adéle velmi podobná.

Nela je dcerou hudebníka a herce Ondřeje Brouska ml. Ten se s Adélou oženil v roce 2002, po 8 letech se ale rozvedli. Zdá se, že jejich dcera od otce získala nějaké vlohy pro hudbu, protože podle informací webu OnlyU se zatím ubírá tímto směrem. Hraje na piano, kytaru i ukulele. Adéla je prý ráda, že se nevěnuje tak náročnému povolání, jakým je herectví.

Když už byla řeč o otci… Kde vůbec byl v nejslavnější den jeho dcery? Na to se ptá také časopis Blesk, který si všiml, že Ondřej se neobjevil v žádném ze záběrů v krátkém videu. Jsou v něm vidět přátelé Nely, Adéla a Jiří Langmajer, který si ples samozřejmě ujít nenechal. Není tedy jasné, jestli Brousek na plese vůbec byl. Nicméně to Nele nebránilo, aby si ples řádně užila. A podle všeho si zábavu užila i hrdá maminka.

„Tak i já jsem zatlačila slzu na maturáku dcerky. Moc jí to slušelo. I já jsem se trochu utrhla ze řetězu a šla si zazpívat s kapelou. Pardon,“ okomentovala příspěvek Adéla a nezapomněla zároveň poděkovat za oblečení a učesání své dcery. Musíme říct, že Nela byla opravdu krásná a souhlasíme s fanoušky, že je čím dál víc Adéle podobná.

Když si Adéla v roce 2019 vzala Jiřího Langmajera, získala Nela ještě další dvě sestry. Jiří má totiž dvě dcery z předchozího manželství. Všechny tři byly loni v dubnu Jiřího podpořit na premiéře filmu Po čem muži touží 2 a Nela se redakci webu Super svěřila, že spolu všechny vychází dobře.

Zdroje: Instagram, OnlyU, Blesk, Super