Adamcovi slepovali manželství v Americe! Odletěli tam za dcerou

Vztah režiséra Jiřího Adamce (74) a bývalé moderátorky a mluvčí bývalé vlády Jany Adamcové (50) není růžový už nějakou dobu. Od loňského srpna kolují zprávy o jejich rozvodu, zatím to ale podle všeho není dotažené do konce. Režisér týdeníku Sedmička prozradil, že se stále ještě manželkou odletěl na Floridu.

Manželství Adamcových se podle informací portálu Super.cz rozpadlo už loni v srpnu. Ani jeden se k tomu však vyjadřovat nechtěl. O pár dní později se ale rozhoupal sám Jiří a v rozhovoru pro web Extra.cz řekl, že s Janou žádné problémy nemají a všechno funguje tak, jak má. „Žádný rozvod neprobíhá. Buďte v klidu,“ reagoval na dotaz ohledně spekulací o rozvodu. Dodal, že Jana stále bydlí ve stejném domě s ním.

Uběhlo několik dalších dní a časopis Blesk zveřejnil rozzlobenou zpětnou vazbu na to, co Adamec tvrdil. „Nevím, proč můj muž tvrdí, že žijeme spolu,“ nechápala bývalá sporťačka. Nakonec asi ne všechno bylo tak zalité sluncem, jak si Jiří myslí. „Každý z našeho blízkého i vzdálenějšího okolí ví, že tomu tak už skoro dva roky není. Trvalé bydliště ještě neznamená, že bydlíme ve společné domácnosti,“ upřesnila rodinnou situaci Jana. Jiří si podle ní vymýšlí a nedokáže přiznat pravdu, i když je nepříjemná.

Rozvod však stále nedošel svého konce, a to ani po roce, co údajně začal. Letos v lednu navíc Jana rozvod pozastavila, prý kvůli zdravotním problémům. První část už mají za sebou. „Tu druhou jsem pozastavila z důvodů, o kterých teď nechci mluvit, ale nejsou to rozhodně finanční ani majetkové důvody, aby si někdo nemyslel, že jsem se lekla, že přijdu o peníze. Tak to není,“ svěřila se pro časopis Blesk a doplnila, že se jedná o velmi osobní, zdravotní problémy.

Celý příběh proto pokračuje dál, nyní na Floridě, kam Adamcovi odjeli za svou dcerou Jasminou. „Naše dcera Jasmine Anna má dnes v miamském divadle premiéru muzikálu Shrek. Hraje v něm titulní roli,“ pochlubil se Jiří, který je také otcem syna Daniela. „Již několik let jezdíme s dětmi do Miami o letních prázdninách, kde navštěvují herecký kemp a v rámci kempu zkoušejí v angličtině představení. To hrají v Městském divadle pro platící diváky. Letos je to Shrek podle scénáře z Broadwaye.“

O probíhajícím rozvodu mluvit nechtěl, ale je jisté, že čas na Floridě tráví právě s Janou. Ta se totiž na svém Facebooku chlubila fotografiemi z pláže. Skoro to vypadá, že Jasmínka dokázala aspoň na chvílí dát rozhádané rodiče dohromady.

Zdroje: sedmicka.tyden.cz, super.cz, extra.cz, blesk.cz