Adam Mišík netradičně odhalil své soukromí. Přítelkyni olizuje ucho. A promluvila i Kubelková, co si o vztahu své dcery myslí

Dost netradičně nechal mladý zpěvák Adam Mišík (25) nahlédnout skrze sociální sítě do svého soukromí, aby fanoušci viděli, jak moc je zamilovaný do své přítelkyně Natálie Jiráskové (18), která je dcerou modelky Ivy Kubelkové (45). I ta se vyjádřila k tomu, jak jejich vztah vnímá.

Mladý pár spolu začal chodit v loňském roce a od té doby jsou často v hledáčku různých médií. Někteří mluví i o tom, že patří k nejsledovanějším párům v Česku. A něco na tom bude, protože spolu chodí na akce a je vidět, že se skutečně milují. O tom, že ale ne vždy jsou všude spolu a někdy to vypadalo na konec mezi nimi, jsme psali i my zde.

Na svém Instagramu Adam sdílel nedávno fotografii, na které je se svou drahou polovičkou a olizuje jí ucho! A mnohé fanoušky to donutilo spekulovat nad tím, co má toto gesto znamenat.

Ač se oba prezentují jako velmi zamilovaní, jejich vztah si ale určitě prochází těžkou zkouškou, a to kvůli mediálnímu světu. Mladá Natálie totiž musí tento tlak a zájem o ně dva ustát, ač sama o takovou pozornost nestojí.

„Chápu mediální zájem, který je logický. Je to hezký mladý pár, který je pro lidi zajímavý, a co je pro mě podstatné, že se to snaží držet pro sebe a je pro ně podstatné, co si prožívají v soukromí. Dokud je moje dcera šťastná, tak nemám co řešit,“ řekla Iva Kubelková pro web ŽivotvČesku.

Kubelková řekla, co si o vztahu dcery myslí

Kubelková promluvila i o tom, jak ona vnímá jejich lásku. „Je to tak, že já sama jsem přesvědčena o tom, že člověk si jde v životě nějakou cestou, kterou si musí projít. Jde o to, že ta cesta je určena jemu. Pro něj ta cesta má smysl, aby se mohl posunout, na sobě pracovat. A nikdo kolem nemá právo, aby to hodnotil. To samé platí o našich dětech, které mají taky svou cestu. Myslím si, že člověk je pak už vlastně jen opora pro to dítě, že je tam pro něj, ale zkušenosti jsou nepřenosné,“ rozpovídala se pro ŽivotvČesku Iva.

Na Adamově Instagramu je ale vidět, že mladý umělec stále častěji zveřejňuje nové a nové příspěvky, které více poodhalují jejich soukromí. Je tak více než jasné, že jejich vztah je plný lásky, něhy, humoru a tolerance. Snad to tedy tomuto páru vydrží co nejdéle a třeba skutečně oba našli toho pravého na celý život.

Zdroj: ŽivotvČesku.cz, Instagram-Adam Mišík, vipshow.cz, redakce