Absolonová v krizi. Ve známé pěvecké show bojuje s angličtinou

Slavná muzikálová zpěvačka Monika Absolonová (45) v současné době září v pořadu Tvoje tvář má známý hlas, na Instagramu se ale svěřila s tím, že v posledních dnech prožívá horší období.

V českých písničkách sice zpěvačka exceluje, ze zpívání v angličtině má ale strach. Absolonová se netají skutečností, že anglický jazyk není vůbec její silnou stránkou. V pěvecké show se nyní ukáže, jak se s angličtinou umí herečka poprat. Nejprve nastoupila jako DJ Bobo, po kterém jí čeká vystoupení v roli Christiny Aguilery, které bude podle Absolonové velkou výzvou.

„Moc děkuju za všechny vaše vzkazy, ty mě teď trochu drží. Protože… já už nemůžu,“ vyjádřila se zpěvačka na Instagramu. Ve videu, které nahrála na sociální síť, se svěřuje, že prochází těžkým obdobím: „Přiznám se, že mám nějakou krizi.“

Ačkoliv je show hlavně o zábavě, přiznává Absolonová obavy z toho, že si utrhne ostudu. O tom, jak se učí anglické texty písní, se vyjádřila na rovinu: „Musím říct, že si to přečtu… a za tři minuty vím úplný ho*no.“

V celém videu zpěvačka vypadá, že se kvůli vystupování v angličtině opravdu trápí. „On v tý Tváři každej s něčím bojuje, já opravdu s těma textama,“ svěřila se na konci videa a dodala s humorem, „je jedno, v jakým jsou jazyce, mám pocit, že nezazpívám už ani Skákal pes.

Zdroj: Instagram