Absolonová o rozvodu: Syny získala do výhradní péče, vzpomínky na soud ji ale vytáčejí

Po několika náročných měsících má zpěvačka Monika Absolonová (46) konečně klid od soudních tahanic. Spory s expartnerem Tomášem Hornou o dva společné syny se totiž protáhly na dlouhé týdny. To zpěvačka velmi těžce nesla a i když nejprve nechtěla sdílet detaily rozchodu, nyní se o všem rozpovídala.


Po bouřlivém rozchodu s bývalým hokejistou následoval soud, který měl rozhodnout o tom, komu budou svěřeny do péče společné děti. Zatímco Horna usiloval o střídavou péči, Absolonová chtěla syny do výhradní péče, píše Sedmička.

Své rozhodnutí zpěvačka okomentovala tak, že střídavá péče není pro děti vhodná, protože potřebují jisté zázemí v jednom domově, informuje web Kafe. Postavila se tak i proti Ústavnímu soudu, který zastával názor, že střídavá péče je nejlepší možnou formou výchovy dětí po rozchodu rodičů.

Po těžkých měsících se zpěvačce konečně podařilo soud vyhrát. „Mám výhradní péči. S tátou se kluci vídají jednou za čtrnáct dní, jsou spolu docela dost dlouho. Ale lehké to nebylo. Bylo to náročné. A radši změníme téma, protože mě to vytáčí k nepříčetnosti,“ svěřila se Monika v rozhovoru pro web Super. Absolonová také vysvětlila, že ačkoliv s bývalým partnerem stále nemají vše dořešené, to hlavní – boj o syny – má již za sebou a je tak šťastná.

A opravdu je vidět, že zpěvačka v současnosti jen září. Nejenže si pořídila nové auto, dokonce prozradila, že je připravená na novou lásku. Do ničeho se ale nechce vrhat po hlavě a přednost dá raději svým dvěma synům.

Zdroj: sedmicka.tyden.cz, kafe.cz, super.cz, Instagram